Sevgililer günü için eime çiçek almayı düşünüyorum bir sürü hediye alternatif var ama çiçek en makul

Sevgililer günü için eime çiçek almayı düşünüyorum bir sürü hediye alternatif var ama çiçek en makulu geliyor sizin fikirleriniz nedir .

Güncellemeler:
Yine pot kırdım ne kadar bu mevzuları takip etiğim bariz beli oldu demek geçti sevgililer günü kadınlar günüymüş pardon hahaha :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar günü demek istediniz sanırım... Güzel bir notla birlikte bir buket çiçek gayet hoş olur.

0|1
    2|0
    • her şeye rağmen güzel cevabınız için teşekkür ederim :)

• :) Teşekkür ederim.

• Bali tatli bademi aci

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• yapmayın abi kadınlar gününü de sevgililer günü gibi bir zorunluluk haline getirilmesine izin vermeyin. kendi bindiğimiz dalı kesiyoruz. sonra sadece hediye almalık bir gün haline gelir. yanarız yanar. geçen sevgililergününün bana maliyeti 200 tl oldu mesela. harcadığım zamanı da saymıyorum yani, zaten boynumuz büküldü bir sene içindeki özel günlerden. kadınlar günü de neymiş deyin geçin gidin abi. hem zaten kadınlar gününün içeriğini, tarihini falan açın okuyun çok farklı trajik bir öyküsü var, yani hediye almalık bir gün değil

0|1
    0|0
    • Nadir bulunan araştırmacı bir karakter bravo sana :)

• sana + 1 ler az gelir :)

sırt mırt kalmadı zaten birader azalacağı da yok ama sevmezler senin gibisini özelikle karşı cins :)

• farkındayım ama zaten olan günler yetiyo da artıyo, şimdi bir de kadınlar günü için bir hediye zorunluluğu çıkarsa başımıza yandık.

• öncelikle bir kaç sorum var ...

o elime mi?

yoksa eşime mi?

elineyse pantene doğal sentez al daha makbul olur.

yok eşineyse az sabret 2015 şubata daha çok

0|2
    0|0
  • Sevgililer gününe 1 yıl var daha düşünecek çok vaktinizde var elbet mantıklı birşeyler bulacağınızı düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • sizin orada daha kutlanmadıysa..o zaman benimde şansım var dur bende ayarlıyım bişiler :( nere ora

0|0
    0|0
  • Elimemi eşimemi soruda bir ince var sanki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...