Akp'nin 30 Mart seçimlerinde başarıya ulaşmasıyla ülkede oluşacak şeyler nelerdir? Seçim sonrası senaryonedir?

Hadi biraz siyaset yapalım. Akp'ye oy verenler, hala akp savunuculuğu yapanlar neden hala akp diyor? Ve bir diğer soru eğer akp seçimlerde başarı gösterirse ülkenin karşılaşacağı durumlar nedir? Bence kötü şeyler olacak. Peki ya sizce?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• secimi kazanirsa pkk vaad edileni isteyecek, ortalik karisir.

kazanmazsa pkk tekrar saldirilara devam eder, ortalik karisir.

vs.

he bu arada sehit vemiyoruz artik lahn basbakan nekadar süper hüloog diyenler, ne icin bitti diye sormayi akil edemiyor (:

akp secmen ikiye ayrilir zaten biri herseye hulog diye sevinen mal secmen, digeri özerklik isteyen bilincli ve zeki secmen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer akp kazanırsa sahte oylamalar var falan filan laflar dolanacak.

Akpyi savunmuyorum ancak belediye seçiminde akpye oy vereceğim. Çünkü belediye başkanımızdan memnunum. Bunun akp ile ilgisi yok. Adam bdpde olsa yine ona verirdim oyumu.

0|0
    0|0
  • saçma siyaset konularıyla hayatı ıskalıyorsunuz farkında mısın?

Ya bir şey yapın ya da susun. Konuşmakla olmaz bu işler.

0|0
    1|1
    • saçma siyaset mi? susun mu? konuşanlara senin savunduklarının ne yaptığı biliyor musun?

• youtobe ve facebookU kapatacakmış :D

0|0
    0|1
    • dinledim dinlemem mi, ama onun her kelimesi ile benim küfürlerimin ağırlığının artması çok manidar bir zamanlama neyse başkanımızı sevihyoruz hüloğğğğğ adamlar yol yaptııı hüloğğğ

• daima ak parti daima hizmet güloğğğğ :D

Erkekler Ne Diyor 7

• şu an siyasette herşey o kadar karanlık puslu ki kimse önünü göremiyor seçime kadar daha çok şeyler olacak bekleyip göreceğiz bu işlerin tarafları da anket ler de halk da kimse neyin ne olacağını bilmiyor kimin önde olduğunu bilmiyor bakalım neler olacak ancak ne olursa olsun bu milletin bu halkın yararına olur inş.

0|0
    0|0
  • 30 Mart seçimleri bir şeyi göstermez ... genel seçimlerde alacakları oy oranıda % 20 bulmaz bu sorunu unutma o zaman geldiğinde en iyi cevap seçersin beni

0|0
    0|0
  • Muz Cumhuriyeti olacaz anasını satayım

0|0
    0|0
  • Memleketimiz için iyisi olsun artık ne olacaksa.

15 yıldır iyi dosttular birbirlerine güvendiler şimdi cemaat-akp düşman birbirine.

Bizde iyi ve kötü yargılarımızda yanılabiliriz.

Memleketimiz için iyisi olsun artık ne olacaksa.

0|0
    0|0
  • Ucu bana dokunmaz boşver.

Orta-Üst sınıf hiçbir zaman etkilenmez.

0|0
    0|0
  • iki durumdada berbat olacak emin ol. Ya akp kazanacak gösteriler kayıtlar çirkeflikler iyice artacak. Ya diğerleir kazanacak kazandıktan sonra birbirlerine düşüp piyasayı pok edecekler.

0|0
    0|0
  • Valla kötü seyler hep sizin chp mhp dönemlerinde olmadimi imf kapisinda beklediginiz gunleri basörtusu yüzunden okullara alinmayan kardeslerimiz hergun asker tabutlari faili mechuller ne cabuk unnuttuz

0|1
    1|1
    • akp döneminde gelen şehitlerden haberin yok herhalde bu bir kenara da akp nin yaptığı iyi bir şey söyle bana de ki kardeş şunu yaptı okul mu diyeceksin okudum üniversite mezunuyum atanamdım bir sıınava girdim sınavda birinci oldum mülakatta elediler yine hazırlanıyorum hakkım yendi eğitimmi diyorsun akıllı eğitim dedi doğuda çıplak ayakla okula giden var yol mu diyorsun araba alacak parayı geç benzin alacak parayı zor buluyor benzin çok pahalı sağlık mı diyeceksin millet hastanede kuyruklarda

• işte böyle saçma şeylerle tartışırsın ben chp yi savunmuyorum chp saçma bir politika peşinde ben mhp yi savunmuyorum mhp milliyetçilik peşinde bdp yi savunmuyorum imralıdaki adamın politikasında akp yi savunmuyorum sizin dininizi kulanıp sizi ele geçiriyor oy vermem daha iyi ya gerçekten çok cahilsiniz karşıma alıp konuşacağım matnıklı bir akp li görmedim

• turgut özal pkk başlangıcını ciddiye alsaydı , mesut yılmaz yıllar önce apo yakalandığında serbest bırakın demeseydi , lan bu millet neden dağa çıkma gereği duyuyor diye bir çalışma yapsalardı ve sorunu çözseler idi bunlar yaşanmazdı bunlar olurken iktidarda chp ve mhp yoktu . önce araştır . sonra saçmala . asker tabutları edebiyatını bırak . ikdara oturduunuzda pkk bitmiş idi siz palazlandırdınız tekrar onları .. kalkmış burada şehit edebiyatı yapıyorsun ahlaksızlığında sınırı olsun artık

Yükleniyor...