Ne oluyor bu hayatta (:

Günaydın arkadaşlar.inşallah rahatınız sıhhatiniz yerindedir.

ben şöyle bir soru sormak istedim.. sevgilimle geçenlerde konuşuyorduk bir başkasının gelip onu isteyeceğini söyledi bende git umrumda değil dedim.sonra birden midesi falan bulandı (: 4-5 gündür hastaneye gidiyor kalp sıkışması falan oluyormuş astım hastası birde böyle sorunlar yaşıyor işte.2 gün önce tekrar ben kadın sığınma evine gideceğim dedi güle güle dedim (: yine buna böyle şeyler oldu..dün sabah onun yanına gittim sevgililer gününde yüzük almıştım ablası evlendi ona verdi 3-4 günlüğüne ablası yüzüğü getirmiş ama taşları düşmüş diye geri vermiş.bende neden öyle bir şey yaptın diyorum sinirlendim taşları düşmüştü falan dedi.bende tamam daha sana yüzük almam dedim arkamı dönüp gittim.öğlene doğru eve göndermişler. rahatsızlanmış. (: (: ne olarak yorumlayabilirim.yapacağınız yorumlara şimdiden teşekkür ediyorum.hayırlı günler diliyorum.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• yemin ederim bişey anlamadım.

sorun sende değil bende ):

0|3
    0|0
    • Bende Anlamanızı (: İstemiyordum Zaten

• sorun soranda kız seviyor ama sen ondan ilgisizsin istameye gelicekler diyor sen ilgisizsin bişey ler demeni belkide seninle evlilik hayalleri vardır neden olmasınki kız hasta diye alaymı ediyorsun üzüntüden oluyordur sevgisinin karşılığı yok diye

• konu nereden nereye geldi ne alaka abicim..aksine hoşuma gidiyor beni umursaması.bu arada bu ay içinde sözlenecez...

Kızlar Ne Diyor 3

• hamile olmasin sakin?ya o beni isteyecekler dediyinde neden karwi cikmadin? seviyosan karwi cikardin?

0|0
    0|0
    • onun şaka yaptığını biliyordum bende şakayla karışık bir şekilde umrumda değil dedim.ben onu seviyorum ablacım.oda bunu biliyor sadece kafasına taktı.

• senin sevgilin hastalandığında hoşuna gidiyosa at gibi kişniyosan...

0|0
    0|0
    • peh ne alaka bacım kendim hastaneye götürdüm zaten.

• kesın ondandır yav he he

• hey allahım ya inandırmak zorunda mıyım? ister inan ister inanma

• hiç bişey anlamadım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• üşenmedim okudum anlamadım?

0|1
    0|0
    • hocam bu kalp sıkışması oluyor ben böyle buna dedikten sonra hani beni umursuyor mu? kaybetme korkusu mu? onu sormak istedim aslında haklısınız.

• yok kardeş onunla alakalı değildir

sağlık sorunu olabilir

• şeker kazanına asfngşgl

Yükleniyor...