Vücudum full kas ama kassız cılız cocuk deviriyor nasıl güçlenirim?

arkadaşlar cılız kassız cocuklar beni deviriyor bendeki kaslar full anlıcanız vücudum hep kas bomba gibi ama kolu iğne gibi cocuk beni alıyo nasıl güçlenicem kesin cevap vercek var mı:S yoğurt yemediğimden kaynaklana bilirmi birisinden en ufak koluma vurduğunda kemiklerim acıyor sizce napmam lazım ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde 2 body ci arkadaşım var kolar soba borusu mübarek ama bilek güreşinde vuruyorum yerden yere :)

gelelim nasıl güçlenirsin mevzusunda yüksek ağarlık altında spor yap güç verir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoğurt mükemmel bir protein kaynağı değil ki

0|0
    0|0
  • Uf mu yapiyorlar seni uf mu oldu kemiklerin yurek dayanmaz yurek

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• En azindan agirlik calis

0|0
    0|0
  • dalak ciger yürek ye bulgur pilavı spğan ye ayran iç turşu suyu iç sonra gel ben sana nasıl devrilir adam gösterecem..

0|0
    0|0
    • hayatımda hiç yoğurt ve ayran içmedim her koluma darbede kemiklerim bile acıyor cocukta bir direnç var kendimden utanıyorum herkez kaslısında bir bok değilsin diyor :S

• bilek güreşinde ünide bizim sınıfta tek bir çocuk vardı bana rakip olan çocukluğundan beri babasının yanında tesisat işi yapmış sigara ,içki bişey yok..bir o vardı zorluyan beni.. geri kalanı deviriyordum. tek başına kas önemli değil derencide önemli..bi.ok kas geliştiren vucut şampyonu iş agırlık kaldırmaya ya da güç kullanmaya gelince başarısız..

• Arkadaşım bak.

1) Soru açma amacın insanları kaslarına yöneltebilmek.

2) Vücudun full kas falan değil. Sadece fit bir vücudun var o kadar. Kendini dev aynasında görüyorsun sanırım.

3) Eğer soru gerçekse de, işin tekniğini bilmek lazım. Ben Muay Thai yapıyorum.

0|0
    0|0
  • yazık la full kaslı birde :(

0|0
    0|0
  • her sabah kalkınca süt yatınca süt bunu unutma. birde sana onerim cok ağırlıkla değilde kuvvetlenmek istiyosan kendi vücut ağırlığınla calıs farkı o zaman görürsün :)

0|0
    0|0
  • hareketlerin yavaşlamış olabilir ben böyle birşey yaşamadım hiç bu arada tüm vücudu çalışıyosun dmi

0|0
    0|0
    • beslenmende birşey eksik demektir protein alınımında sıkıntı yok gibi yoksa kas oluşmazdı bence karbonhidrat olarak zayıf besleniyorsun sabahları eti litalif felan yiyor musun ben sabah 100gr lor peynirli 4 yumurta + etilitalif 100 gr koyuyorum üstüne süt tadı çok iyi olmasada yiyorum sen nasıl besleniyorsun anlat bakalım ?

• yüksek ağırlık az tekrar yapma az ağırlık çok tekrar yap

0|0
    0|0
  • Sunun hicbir zamn unutma marifet kasta değil yurekte! Kaslisin ama ici bossun.

0|0
    0|0
    • daha önce 3 kere kavga etmişliğim var hepsindede ağız burun kırdım 3-4 senedir 4.cü kavgam olmadı hiç o yüzden biraz tedirginim kendime güvenim yok yoksa

:D

• şu anki halim tedirginlik ve yeni terkedildim ilişkilerim hep berbattı dışarıya yansıtmadım içime ata ata bigün patlıcam diye korkuyom :D

• Dostum patlamanin sana bir faydasi olmaz. Belkide fizigini Begenip gelen kizlardi seni gercktn seven değil!(:

• yürek.

0|0
    0|0
  • bende zayıfım ama yanlış anlama bilader seni döverim gücümü iyi kullanırım hızlıyımdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...