Şampiyonluk geliyormu büyük FENERBAHÇE nin büyük taraftarları :)

daha devre arasına girer girmez şampiyonluğu ilan ettim zaten trabzona 3 atarız kim durdurucak bizi Galatasaraymı bastonla oynıyan drogbamı bence geldi şampiyonluk sizce :))

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• SONUNA KADAR FENERBAHÇEE <3<3<3<3

1|4
    2|3

Kızlar Ne Diyor 6

• maçtan anlamayıp maça giden ben bunun hatırına Fenerbahçee diyorum <3 <3

arkadaşım görse çok duygulanırdı :)))

0|2
    0|0
  • Senin ağzını yüzünü dağıtırım bak Drogba'ya laf atacak adam benim karşımda duramaz sen kim oluyorsun da ona laf atıyorsun?

0|0
    0|2
  • geliyor tabi biz inanıyoruz sezon sonu biz şampiyon olacaz

0|1
    1|1
  • Fenerbahce=Sampiyonluk zaten :D <3

1|1
    2|2
  • VIVA FENERBAHÇE <3 <3

0|1
    1|1
  • dün diyordun maç maç diye ne zaman olacaksa olsun sonuç içinde bir soru isteriz

0|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Fener Sampiyon olsa bile Sampiyonlar Ligine gidemeyecek buda ayri bir durum.

Ayrica Beyenmediginiz Drogba hala iyi oynuyor.Sizde Kuytun yasida pek kücük sanki :))

Fener sampiyonlugu hak ediyor bir Cimbomlu olarak söylüyorum.Ama sampiyon olsanizda Sampiyonlar ligine direk gidicek biziz oda ayri bir güzellik:)

1|4
    0|0
  • O bastonla oynayan Drogba sezon başında süper kupada nasılda Fenerbahçe'ye gol atıp sizi ağlatmıştı ama bence sizin Şampiyonluk yine yarınlara kalacak

3|1
    0|2
    • yav baros adam gibi forvetiniz yok dostum şu buraktan ve umuttan kurtulamadınız drogbanında gitmesi lazım şampiyonluk yarınlara kalıcak diyorsun sezon sonu buradayım :)

• Devre arasında iyi bir santrafor almak zor alsak bile Şampiyonlar liginde oynatamayacaktık Burak geçen sene Şampiyonlar liginde Ronaldo ile kafa kafaya gitti Drogbanın kariyeri zaten belli bu oyuncular gol atıyor ama sorun o değil bize teknik ve bitirici bir golcü lazım teknik olarak sadece iyi olan Drogba ama o da eski seviyesinde değil

• aynen katılıyorum.

• Daha neler göreceğiz bekle sen :)

0|1
    2|0
  • bir laf var galatasaraylı dostum olacağına, fenerli düşmanım olsun diye, fb şampiyon olsun (beşiktaşlıyım)

2|2
    2|5
    • sonunda doğruyu buldunuz geç oldu ama helal olsun :)

• ga.. saraylılar - lemiş :DDD çok üzüldüler hadi iyi geceler :D

• Biz şampiyonlar ligini düşünüyoruz siz trabzonu :)küçük takımlar küçük şeyleri düşünür ...

2|3
    1|4
  • Henrique ve onur kayışı yağlamış ama onur ibraya kafa tutuyor fb bütün kulüp toplanıp gelse kaç yazar diyomuş :D

1|0
    1|1
  • sorunu görünce aklıma bir tezahürat geldi:)

iiiii*neeeeee cim bom bom. Olamazsın şampiyon:)))

0|2
    3|1
  • 0|2
    2|1
  • trabzon yağlamış gelin diyor :D

1|2
    1|1
  • Kim bilir belki...

1|1
    0|1
  • Fenerbahçe-trabzon maçında maç karakolda bitere 500 bastım oran 2.20 az ama olsun

birde kaçıncı dk da iptal olur vardı ona çok güvenemedim 20-30 dk arası iptal olura 20 bastım bakalım şuan beklemedeyim

1|0
    1|3
  • Ne büyükmüş bu Galatasaray yaw...Koysa 25 milyon seviniyor koymasa 50 = )))

0|1
    3|1
Yükleniyor...