Hoşgörünün tanımını mı unuttuk?

iyi geceler arkadaşlar

her kesimden insanın olduğu bir sitede neden herkes birbirini küçümseme derdin de ve ben en mükemmeliyim tarzında bir tutum içindesiniz...

az önce bir soru da denk geldim,muhabbeti olmayan insanlar hakkında (eminim cidden muhabbeti yok) önyargılı davranıp atıp tutuyorsunuz...

cidden hoşgörü diye bir kavramı unuttuk mu?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen katılıyorum. Ciddi olmak gerekirse ve kendimden örnek verecek olursam buradaki hemen hemen herkes beni din düşmanı olarak görüyor. Aslında böyle değil. İnsanlar bana nasıl davranıyorlarsa ben de onlara öyle davranıyorum. Ve inancım değiştiğinden beri gerek yerel halkta gerekse internet platformlarında hakarete uğradım. Hatta ve hatta burada sırf profil resmimden dolayı bana hakaret edebilecek birsürü saygıdan yoksun insan doldu.

Ama işin ilginç tarafı burada yazdıklarımdan, blogumdan ya da sosyal platformda yaptığım paylaşımlardan dolayı hep saygı beklediler, hoşgörü beklediler. Yine küfür, hakaret, tehdit ederek vazgeçirebileceklerini sanıyorlar. Ama her konuda oldukları gibi yanılıyorlar.

0|0
    0|0
    • herkes kendine bekliyor o saygıyı sorun da burada işte...herkesin birgün hoşgörüye ve saygıya ihtiyacı olabilir,anlaşılmaya özellikle...aşırı derece de sıp olmaya başladık...cidden üzüldüm...

• ben en başta hakaret etmem ve edilmemeli...sizin adınıza demedim ben genel söyledim...

adam kavga da belli olur biz böyle gördük genelde susarım ben edepten...

• Evet cidden bazı insanların edep ve saygı eğitimi alması gerek.

Erkekler Ne Diyor 13

• -hoşgörü göstermeyen kesim desteklenir ve pohpohlanirsa suyunu da çıkarır yoktan yere satasir da. Site içi olsun genel olsun bu kadar rahat okunmasına sebebiyet budur.

Ayrıca önyargı nehir gibi, olayın içeriğini bilemem ama birbirini tahrik edenler yeterince var bu da ortalığı karıştırıyor.

cut.

0|0
    0|0
    • şu imza mevzusu canımı sıkan..ne germiş sizin imzanız milleti hayretler içindeyim...

• Ben farkındayım zaten gıcık olanların olduğunu. Ama ben geldiğimden beri kullanırım cevaba bakmadan sırf cut. a bakıyorlarsa bisey diyemem. Herkes hoşnut olmak değil saygı duyarım yeter ki tanımadan belli itham ve damgalar vurulmasın

• Kimse mukemmel degildir öyle oldugunu düsünenler ise yanildiklarini er gec anlarlar.

Herkes benden üstündür mantigi ile sorulari cevapliyorum beterin beteride var haline sükret abicim diyorum kendime bazende..

0|0
    0|0
  • vallahi alkış. adamla muhebbet edelim dedik eş cinsel yaptı sığır. hanımefendi ile muhabbet ettik. tanışalım dedim. insanız nihayetinde. özelini açıyosun. hanımefendi sapık muamelesi yaptı. kızlara asılıyorsam eşcinsel olamam. erkeğe asılıyorsam kıza sapıklık yapamam. iğdiş edin de kurtulalım bu ne la.

0|0
    0|0
  • Ülkeyi yönetenler dahi ağza alınmayacak laflarla birbirlerine hakaretler yağdırırken insanları kutuplaşmaya,birbirleriyle çatışma içerisine sokmaya çalışırken sen şucusun,sen bucusun diye hoşgörü beklemek de zor tabi insanlarımızdan balık baştan kokuyor topluma örnek olması gereken insanlar önce edepli,hoşgörülü olacak ki vatandaşlar da onları örnek alsın birbirine hoşgörüyle yaklaşsın..

0|0
    0|0
  • Gizliyi kapatmışsın.Nasıl söverim ki ben şimdi konuşmadığım halde nefret ettiklerime ? :'(

0|1
    0|0
  • Ben bu satırları yazarken sen uyuyor olacaksın muhtemelen tantam :))

Aslinda reelde hepsi iyi cocuklardır belkide ama bu ks bozuyor milleti :)))

0|0
    0|0
  • evet unuttuk

ama şunu unutma dinine ırkına insanlığına saygısı olmayana hoş görü göstermeyecen...

0|0
    0|0
    • öyle deme...kimse kimse den üstün değil...

• ben öyle sezdim sanki...

• zan iyi bişi değil

insanın sezgileri bazen yanılabiliyor

• asıl soru = biliyor muyduk ?

0|0
    0|1
  • Unutmak değilde gereksiz geliyor artık bana, insanlığın insan gibi davranmanın 5 para etmediği devire ayak uydurmak şart.

0|0
    0|0
  • Öyle tipler var ki bu sitede, Mevlana görse satırlarla kovarlardı. Neyin hoşgörüsünü gösteriyim o gereksizlere.

0|0
    0|0
  • tahmin ediyorum sanki soruyu ama muhabbete gerek var mı? belli ediyo herkes kendini yorumlarıyla, yargı diyebilirsin buna..

0|0
    0|0
  • Unutulmamıştır .Ama samimiyetsizlik bakımından üst saflarda olduğumuzun farkında olmalıyız..

0|0
    0|0
  • ablamm sen ne bakıyosun onlara çoluk cocuga yırtık yırtık yavsak insanlar onlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok haklisiniz unutulmus bir kavram

0|0
    0|0
Yükleniyor...