Kimseyle paylaşamadığınız bir 'sırrınızı' paylaşırmısınız?

arkadaşlar bu soruyu sormamdaki amaç kimseye anlatamadığınız bir sırrınızı paylaşıp birazda olsa sizleri rahatlatmak ve herkes tarafından çözüm yolları aramak.. tabii sır bu söylemek istemiyorum utanıyorum felan dersenizde gizli olarak yazabilirsin şimdiden teşşekkürleeer :))

Güncellemeler:
kendinizi sevmiyosunuzdur veya ailenizi veya tacize uğramıssınızdırda kimse bilmiyodur vs vs bunları örnek veriyorum aklınıza gelmesi açısından

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenimin eski çıktığını seviyorum onlar çıkmadan öncede seviyordum çıktıklarını öğrendim snra tabi ayrıldıktan aylar snra öğrendim uzaklaştım oneden hala seviyorum ama kuzenim bilmiyor.. O çocukta kuzenimiz sayılır ztn oda bilmiyor bana bişeyler hissediyor anlıyoruz ama arada kznm var diye bişey demiyorum. Hep sevmiyorum diyorum ama burada döktüm seviyorum işte oh bee aferin sanaaa.

1|0
    0|0
    • ya sonuçta eski çıktığıymış çok özel şeyler paylaşmadılarsa ikisi sen duygularını gizlememelisin bence. aşık olmak senin elinde olan bişey değil anlamaları lazımm

• Teşekkür ettim.

• Sana söz vermiştim yazıcam die :) o iş oldu bitti bile.. Yanlış zaman da yanlış insanmış. 😊

Erkekler Ne Diyor 18

• Şimdi yazacağım ama okuyanlar diyecek ki, atıyo yalancı puşt diyecekler... Ama yeminlen atmıyorum... Ben bir kadın tarafından cinsel tecavüze uğradım... Detayını yazsam zaten mantıklı bulursunuz ama çevremde birkaç kişi olayı bildiği için kamuya açık bu tür yerlerde yazamıyorum...

2|0
    0|1
  • Babam beni hortumla dövüyordu

Haşırt

2|0
    0|1
  • adı üstünde sır.

1|0
    0|0
  • Bir kaç kişiyi öldürmüş olabilirim!

1|0
    0|0
  • he kimseyle paylaşamadığımız şeyi burada sallaya sallaya yazıcaz :))) gerci saklım yok

1|0
    0|0
  • sünnetimde dublör kullandım :(

1|0
    0|0
  • kimseyle paylaşmadığım sırrım yok

1|0
    0|0
  • Kimseyle paylaşamadığım sırrımı paylaşıyorum

1|0
    0|0
  • Otobüste bir tane kadının göğğs ucunu görmüştüm :/ (bilerek yapmadım benim suçum değil;/

1|0
    0|0
  • mast yapiyorum

1|0
    0|0
  • geçen gün avm de yanlışlıkla kadınlar tuvaletıne gırdım taciz ettiler .

1|0
    0|0
  • hayır paylaşamam.

1|0
    0|1
  • Ben bir mazoxistim ve bunu sır olarak saklıyordum,fakat şuandan itibaren saklamıyorum..

0|0
    0|0
  • senin resimlerine bakıp mast yapıyorum :/

0|0
    1|0
  • deli-dolu yıllarımda aralıklarla 4 ayrı evli kadınla ilişkim oldu,5.siylede direkten döndü

1|0
    0|0
  • Ensest ilişki yaşadım :/

1|0
    0|0
    • Ohaa isteyerek mi zorlamı?

• Evet aynen öyle...

• sevgilimle ilişkiye gırmek ıstedğmi söylıcem ama söylıyemıyom :)

1|0
    0|0
  • kollarım ve baacaklarım çok kıllı hatta elmacık keemiğim de :( bunu paylaşayım istedim.. çok mu kötü sizce?

1|0
    0|0
    • hayır bu erkeklerde çok doğal bişey

• kendimi sevmiorum işte ya sana fotomu atsam da yorum mu yapsan ki?

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...