Konumuz procrastination. Sizi de sarar mı bu lanet his?

Procrastination; önemli bir iş için (genelde sınav, tez, projedir) hali hazırda yumurta götüne dayanmışken, hiç alakasız şeylerle kişinin kendisini oylamasının frenkçede kelime bulmuş halidir.

Örneğin; haftaya finaller var ve siz çalışmak yerine bilgisayarda klasörleri düzenlemek, hiç aramadığın arkadaşlarını arayıp halini hatrını sormak sonra "çalışmam lazım amma uzatın" diyerek telefonu suratına kapatmak, akabinde salon perdelerini yıkatıp bir aydır görmezden gelinen bulaşıkları yıkamak, ikea'dan saçma sapan alışveriş yapmak, afet çantası hazırlamak, durduk yere üç hilal dövmesi yaptırmak, saatlerce masaüstünü sağ tıklayıp refresh yapmak veya bunu buraya yazmak gibi anlamsız şeylerle uğraşırsınız ya işte.

Sizi de sarar mı bu lanet his? Neler yaptırır?

not: benim de bir sorum olsun istedim : /

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle tebrik ederim seninde bir sorun var artık hatta bunu tek mumlu pasta ile kutlayalım.:D

Biz buna tembellik diyoruz tembel öğrenci diretmesi :D

Pc tembellik yapıyor .Açık havaya çık spor yaparsan atlatabilirsin.

Havalarıda katmak lazım kış bahar buhran bunları pekiştiriyor.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• Kaytarmanın frenkçesi yani, bayıldım. Bende de oluyor, sanırım herkeste vardır falan diye genelleyip içimi rahatlatsam olur mu? :)))

1|1
    6|4
    • Öncelikle eksilediğimi belirterek sitemlerimi iletmek istiyorum. Şu an Abrazif'in ağzı kulaklarında. Neden mi?

A: Abrazif

C: Cold

A: Bak ne göstercem sana!

C: He

A: Senin Başına hiç böyle bir şey geldi mi? (Sizin, soruya cevap verdiğinizden bahsediyor.)

C: Ben şimdi gidip onu eksi manyağı yapmazsam!

Ben ki Abrazifin azılı düşmanı size hiç yakıştıramadım!11111

• Bu makarnanın tuzu mu fazla nedir?

• Hmm ok kib aeo sçs by <3

• Vizelerim var ve ben hala bu saatte buradayım

0|0
    0|1
  • tam benim durumumu yarın sınavım var mesela gündüz buraa taklıdm internete taklıdm uyudum uyandım yemek yedim sonra şimdi bi daha taklıyıorum.

0|0
    1|0
  • sardigi zamanlar oluyor.

3|2
    2|0
  • yarına yetiştirmem gereken bir rapor var ama ben kitabın kapağındaki ellerin aynı kişiye mi farklı kişiye mi ait olduğunu çözmeye çalıştım ama çözdüm aynı kişinin elinin renklerini değiştirmişler. /

umarım bu bigün işime yarar.

ve sonunda seninde bir sorun oldu :)

0|0
    0|0
  • Bİldiğin bende de var bu ya..Hİç dikkatimi çekmeyen şeyler birden en önemli mühim şeyler oluverir.Bİ de ders çalışmam lazım diye milletle buluşma gezmem filan ama sürekli bir uğraşlar içinde olurum.Sınav öncesi gece oturur çalışırım sabaha kadar:/

0|0
    0|0
  • evet bnde yapıyrm arada böyle şeyler benı anlatmışsın sankkı:) madem bır sorun olsun ıstedın beş yıldızlı olsun oda bnden unutma bunu :D

0|0
    1|0
  • şuan aynı durumdayım.offfff.:D

0|0
    1|0
  • aynı durumdayım onumde kıtap acılı elımde telefon var .s nolcak bu halımız

0|0
    1|0
    • herkesi eksileyen kim ? çıksın söylesin arkadaş ? başka şekilde tatmin etsin egolarını ya bu ne ya ?

• off off şu an tam da bu moddayım ben ama yaa :(((

0|0
    1|0
  • Olmamış...

1|1
    2|0
  • Final dönemimde ks ye daha çok giriyordum sanki. :D

0|0
    0|0
  • Hem de nasıl ukraynalı :( pifffff

0|0
    0|0
  • yarın sınavımvar burda milletin sorularına bakıyorum :D

0|0
    0|0
  • Bu arada soruya 5 yıldız ama üşeniyorum mutfağa gitmeye

bu yüzden baştan aşağıya eksiledim :D

0|0
    0|0
  • Çalışmadığım yerden çıktı.

0|0
    1|0
  • üç hilal :)

evet bazen :D

sorunu en ıcten dıleklerımle kutluyorum 1* :)

0|0
    1|0
  • sırf bu sebepten yarın işe gitmemeye karar verdim mesela.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Temel sanat ödevine başlamayı olabildiğince erteleyebilmek için tek tek tüm kalemlerin ucunu açan, uçlu kalemlerin uçlarını takan, sonra onların boy sırasına veya kategorilerine göre ayırıp sıralayan bir kız arkadaşım mevcut.

Yine ödev yapmamak için temizliğe sararsa ev de pırıl pırıl oluyor.

1|1
    0|1
  • Kendimi bildim bileli o dediğinden var bende

0|0
    0|0
  • deadline'ı bugün olan ödevle dünden beri uğraşmaktayım. sabaha da bitmez gibi tabii sabahtan itibaren mesai ve sonrasındaki doktora dersi cabası. hasta ruhlu karı (yani hoca) asistan ordusuna intihal soruşması yaptırmasa, basacağım copy-paste'i ama neyse... s*çayım böyle şansın içine.

soru zamanlaman harika. kız olsam vermezdim kalbimi. 3<= (açılamaya şemsiye smiley.lı bu mu?)

0|0
    1|0
  • yumurtayla gezıyorum bırader yarın vızem var :)

0|0
    1|0
  • atalarımız boşuna dememiş bugünün işini yarına bırakma diye ;))

0|0
    0|0
  • Algıyı rahatlatmak adına yapılan etkinlikler bütünü ile hedefsel şaşırtma, insan psikolojisi ne mükemmel bir düzeneksin sen :) ...

0|0
    1|0
  • var o procrastipisipisiden bende

0|0
    1|0
  • Ayrıca şikayet ettim. İmla hatası var!1!1!

"kendisini oy^lamasının"

KS çok bozdu. Yazı yazmasını bilmeyen adamlar soru soruyor mirim. "mühehehe"

0|0
    1|0
  • Bravo bro, 10 numero soru :)

0|0
    0|0
  • 3 hilal ne lan :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Ertelerim hiç affetmem..

0|0
    0|0
  • süper ya olmazmı