Anne baba olacağınızı düşündüğünüzde ...

İleride anne baba olacağınızı düşündüğünüzde sizde heyecanlanıyor musunuz bu duyguyu düşünmek size ne hissettiriyor ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Doğumdan korkan biri olsamda annelik duygusu evet heyecanlandırıyor,sevdiğim bir adamın parçasını hissedicek olmam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• evet güzel duygudur tahmınımce

0|1
    0|0
  • Baba olacağımı düşününce inanılmaz heyecanlandım:(

0|1
    0|0
  • Şu an hiç bir şey, olduğumda düşünürüm. Tatmadığım duygunun neresini düşünim.

0|0
    0|0
  • harika bir duygudur yaa :D

1|0
    0|0
  • Emin ediyorum hayata küsüyorum etrafımdaki insanları görünce.. benim yavrum da bunlara mı kanacak diyorum sonra duruyorum düşünüyorum benim kardeşim var geliyorum eve öğüt veriyorum kız abla sen ne diyorsun diyor :D piskopata bağlıyorum.

0|0
    0|0
  • evet çok güzel bir duygu. Allah herkese nasip etsin inşallah.

0|1
    0|0
  • evet bazen uyuyamıyorum bile

0|0
    0|0
  • yüzümü bir tebessüm sarrrarrr

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Anne ve baba olmak kolay bir şey değil. Bütün hayatın, günün, uykun yok oluyor. Bütün hayatını ona adıyorsun. O iyi mi, kötü mü, şimdi ne yapıyor gibi düşüncelerden kurtulamazsın. Şahsen ben anne değilim. Fakat böyle olacağını biliyorum. Ama ben anne olmak ister miyim bilmiyorum çünkü doğumdan çok korkuyorum. Maalesef, bütün anne adaylarının korktuğu şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Belkide beni hayata bağlayan tek şey bu . Baazen hiç bir yuva kuramayacağım düşünceside bir okadar hayattan koparıyor !

0|0
    0|0
  • Sorumluluk migren yorgunluk başka bir his vermiyor şuanlık

0|0
    0|0
Yükleniyor...