Fala inanır mısınız? Fal baktırır mısınız?

1 ay kadar önce bir arkadasıma fal bakmıstım.. resmen bebek var burada bak anne karnında duruyo ama kapalı bir sorun yasayacaksın falan demiştim.. 2 gun once telefonla konustuk meğer ben fal baktıgım zman hamileymiş bilmiyormuş düşük yapmış... baya üzüldüm ve fal bakmamaya & baktırmamaya karar verdim..

bundan yıllar öncede bir tanıdıgım birine bakmış ölüm görmüş 2 gune kalmadan babası vefat etmıs fal baktıgı kısının... tesadüf belki ama insanı tedırgın edıyor işte..

baktırdınız mı ya da baktınız mı siz? baktıgınız fal tutar mı?

Güncellemeler:
calıstıgım yerde bı öğrenci bizim ogretmenlerden bırıne bakmıştı bıcaklı biri var hanede diye.. ertesi akşam evlerine hırsız girdi bıçaklı... bazıları ya hakkaten isabetli sallıyo ya da tesadüfün ağa babası yani :) +1 verıyorum -ler benden değil :)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fala inanırım falda bakarım tutar söylediklerim ama bişey gördüğümden değil mantıklı salladığımdan dolayı.. Falımda iyi çıkan hiçbirşey gelmedi başıma hep kötüleri geldi o yüzden sakıncalı birşey inananlar için tavsiye etmem uzak durun

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• ven senin gibi çılgınlar.iki defa bana denk gelmişti.sevmem pek o tür şeyleri iş olsun muhabbet olsun diye olur bak demiştim ama çatır çatır bilmişti.hoşuma gitmedi o yaşadıklarım.yanlış anlama ama böyle bir yetenek bana göre iyi birşey değil.iblis ki tüm meleklerin hocasıdır okadar bilgilidir ona bile geleceği bilme yeteneği vermemiştir allah.bazen böyle tuhaflıklar oluyor ama ben pek yanaşmıyorum açıkcası.bu konular hakkında vaktiyle çok araştırmalar yaptım.sana tavsiyem vazifemdir.yapma bir daha...

1|0
    0|1
    • yok zaten o düşük olayından sonra hayatta bakmam kimseye..

• merak etme hayatta bakmam deme sana onu ayan ettiren her neyse doğru zamanda seni kışkırtmasını bilecektir.bu işin sonu büyüye kadar yolu var aman diyim...!

• Kahve falı baktırıyorum ama inanmıyorum :D

1|0
    0|1
  • dur bir kahve içip geliyorum :D

1|0
    0|1
  • “Gaybın anahtarları Allah’ın yanındadır. Başkası onu bilemez.”

| Kur’an-ı Kerim : En’am, 59

1|2
    0|2
  • gerçekten bakan olursa çıkıyo ya

1|0
    0|1
  • Şunun saçmalık olduğunu beyni olan başka bir canlıya açıklamak fala inanmaktan daha saçma.

0|0
    1|1
  • Önceki resim daha iyidi -.-

0|1
    0|0
  • İnanmam, anneannem baktığı zaman inanasım gelir. Bazen gerçekten olur. Sanırım bu algıda seçicilik.

1|0
    0|1
  • Fala inanmam, Baktırmamkda

0|0
    0|0
  • inanmam baktrmam da

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mesela ben arkdaşa bakmıştım bir yakınını kaybedeceksin dedim aradan 3 gün geçti babası öldü o günden sonra adımı falcı koydular ama dediklerim çıkıyormuş bende bilmiyorum pek takma kafaya

1|0
    0|1
  • hayır

.

0|0
    0|1
  • Baktırmadım, fırsatım yok. Ama baktırmak istiyorum, Taksim'de bir tane varmış oraya gidicem. Ayırca inanıyorum.

1|0
    0|1
  • Tutuyor bakmak istemiyorum..

1|0
    0|1
  • hayır inanmam çok saçma bulurum

0|1
    0|0
Yükleniyor...