Erkekler aşkta nerede hata yapıyor biliyor musunuz?

Hepsi öyle değil genelleme yapma diyeceksiniz ama bence birçoğunun en büyük hatası: bir kadının ruhuna hitap etmeyi bilmemesi.

Kadınlar narindir, güzel şeyler duymak isterler çünkü ruhları bu güzel sözlerle beslenir ve kadınların çoğu ruhlarına hitap eden erkeklerden hoşlanır, ayrıca kadının kalbini kazanmayı da çoğu erkek düşünmez, ilk başta kazanmak istediği sadece o kadının bedenidir, önemli olan bedenine sahip olabilmek de değil ruhuna sahip olabilmektir, keşke bunu bir anlayabilselerdi

Diyebilirsiniz hiç bir şey yaşamayalım mı , her şeyin bir sırası ve vakti vardır, en sonda yapılması gerekeni en başta yaparsanız işte o zaman o kalbi yaralarsınız ve bir daha ortada kazanacak ne kalp kalır ne de başka bir şey, sonra güvenlerini de yitirirsiniz. O saatten sonra da İstediğin kadar inançlıyım de, namaz kıl sadaka ver.

Umut verip güven aşılayarak yarı yolda bıraktığın kişinin gönül sadakasını iki dünyada da ödeyemezsin...

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• kadın narindir türk kadınları için bu geçerli değil ama italyan fransız kadını için geçerlidir bu onlarda narinlik vardır bizim türk kadını ne yaparsan öküz damgası koyar ayy bu sapık derr ne romantizmi :) köpekbalığı ile denizde rahatça yüzmek gibi bişey olur bu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben kadının ruhuna hitap edebilmek için etrafında pervane olurum,

o gider sırf benden biraz daha yakışıklı diye itin kopğun birine aşık olur..

Ruha hitap etmek falan bunlar boş şeyler.. Tipin varsa peşinde kızlar salya sümük ağlar.. Tipin yoksa Romeo'nun Türk versiyonu olsan para etmez..

0|0
    0|0
  • her şeyi erkek yapsın hep benle ilgilensin hiç bir boş vaktinde başka bir işle uğraşmasın hep romantik olsun.. yapar bunu tüm türk erkekleri yapar inanıyorum.. ama karşılık göremezse de bırakır o an.. ondan sonra film kopar zaten sen beni sevmiyorsun sen benle ilgilenmiyorsun tripleri ve final.. her erkek en az bir kere bile olsa bunları yapmıştır. ama karşılığı olmadığı için bırakmıştır..

0|0
    0|0
  • çünkü çoğu erkeğin canını zamanında illa bir kadın yakmıştır.eğer ince biriyse de öyle canı yanıyor öyle acı çekiyorki bundan sonra asla ama asla kendimi bu duruma düşürmücem diyor.

sonuç olarak ilgisiz daha katı bir erkek oluyor insan

0|0
    0|0
  • "ilk başta kazanmak istediği sadece o kadının bedenidir" Bundan sonrası gereksiz,genellemeyide ileri götürüp saçmalama moduna girmişsin.

Bacım heralde sende yanlışları tanıyıp yanlış muammele maruz kalanlardansın.Allah gönlüne göre versin.

0|0
    0|0
  • sen sorumu sordun

soruya cevap mı verdın

cevaba yorum mu yazdın

kendı vıcdanı nı mı rahattın

ne yaptın arkadaşım sen yaaa bu böyle

0|0
    0|0
    • tavsiye verdim diyelim

• sen olaya kendı pencereden bakıyordun

mevzu aşk olduğunda akan sular durur herkes aşk a başka turlu bakar

antipati kuracaksın arkana yaslanacaksın

kasmayın kendınızı bu kadar yaa

neden bukadar zorlaştırıyorsunuz

• evet haklısın basta ukala birisin sandım ama haklısın :)

0|0
    0|0
  • şeker kardeşim ne verirsen ver yetmez...koluna künya takarsın boynumdaki zinciri almadın der.odun erkek makbul olandır.

0|0
    0|0
  • neresine hitap edersen et cep sıfırlandınmı olay biter :))

0|0
    0|0
  • peki tamm dogur diosn erkeklerin bu surecte cektikleri gereksiz tripler huysuzluklarını gormesi vs gibi durumları cekmesi ne kadar dogru ? nie hep erkek suclu

0|0
    0|1
    • bence yeteri kadar değer vermemişte olabilirsin ya da bunu hisettirememiş de olabilirsin

• benim boyle sorum yok bne gayet mutlu bir nişalılık yasıyorum bn tum sucu erkekte goruyormus gibi konusmanı begenmedim

• evet çoğu mallll ;)

kadın ruhundan anlamasaydım

ve ruhunu okşamayı bilmeseydim kendimden 10 yaş küçük bir sevgilim olmazdı ;)

0|0
    0|1
  • mesela nasıl birşeyler iltifat ederken nelere dikkat etmeliyiz

0|0
    0|0
    • onun özel olduğunu hissettirmelisin sadece biraz ayrıntı gerek, kadınlar ayrıntıya çok takılırlar, onu dinlerken bile tamamen onu dinlediğini hissetmeli

• ama bu kadar iltifat ettiğin zaman sıkılanlar da var mesela ben beceremiyorum fazla iltifat etmeyi

bir iki iltifat neyse de ondan sonrası gelmez ben den çünkü ben buyum kendimi farklı şeylere zorlayıpta daha sonra ben ne yapmıştım demektense olduğum gibi görünmeyi tercih ederim

• Bu yazdıklarının hepsi boş Adamına göre değişir bunlar

0|1
    0|0
  • Sen bunu 15-23 yaş grubuna anlatamazsın abazalardır o yüzden aşkı düşünmezler ama onlarda aşktan anlar gerçi bende onlar onlar dedim ama bende böyleyim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kadınları anlamak kadar erkekleri anlamayı denedilermi acaba kadın ırkı kadın anlaşılır bir varlıktır ama erkek çok daha zor anlaşılır bir varlıktır çok çok zordur kadınlar hep anlaşılmak istenen taraf oluyorlar cinsleri gereği zayıf ve duygusal oldukları için ama erkeklerde zayıf görünemez duygusal görünemez bence erkeklerin durumu kadınlarınden daha anlaşılır olmak gerekiyor

0|0
    0|0
  • Onlarin isine gelmiyor cani bizi anlamak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...