Bütün bu ses kayıtlarından sonra Akp hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce kayıtlar yalansa, böyle düşünmenize sebep olan nedir açıklar mısınız? Bütün bunlardan sonra oyunuzu kime vermeyi düşünüyorsunuz?

• Hepar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Chp
    0% (0)33% (2)29% (2)Oy Ver
  • Mhp
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Akp
    100% (1)67% (4)71% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ses kayitlari olsa ne olur ? AKPlilerde o ses kayitlarin dogru oldugunu biliyor.

AKP'lilerde Erdoganin ve diger AKPli politikacilarin yolsuzluk yaptiklarini önceden biliyordu.

Ses kayitlari birsey degistirmedi.

AKPlilerin yaptigi Parti tutmak degil, AKPlilerin yaptigi Putperetliktir. Erdogan onlar icin bir Put'tur.

Bosuna demiyorlar Erdogan dünyada Allahin gölgesi, AKPli olmak Erdoganlar nikahli olmak gibi falan filan.

Erdoputlari oldugu sürece birsey degismez.

Ama sonunda bu ne demek oluyor ? Her AKPli bilerek Türkiyenin yavas yavas belirli kisim tarafindan cürütüldügüne gözyumdugu demek oluyor, hayir göz yummuyorlar, destekliyorlar.

Buna göre her AKPli bir Vatan hainidir. Her AKPli bir Türk düsmanidir.

Ve cezasi Idamdir biliyorsunuz.

Asagdaki arkadasimiz iyi bir örnek. Ses kayitlari gercek ama lafina birsey diyemedi "Ben artik tartismayacagim" dedi

0|2
    0|3
    • saygı duyuyorum fikir ve zikirlerine yerel ve genel seçimlerde görüşelim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• hepar ne lan mşisdmflksdm

0|3
    0|2
    • Hak ve Eşitlik Partisi. Sen Akp'lisin sanırım.

• Kadina karsi siddet AKP altinda tam 1400% artti. TAM 1400%

Icrat altinda yazanlarin cogu zaten yalan. Inanmamak gerek.

Gazeteözgürlügünde falan hatdaha Iraktan asaga düstük.

Ama ne yapalim. Konuyu AKPli Bakanin ve bir AKPli vekilin sözlerinlen kapatmak istiyorum.

"Ses kayitlari gercek olsa ne olur ? Bizim secmenler zaten inanmaz"

ve

"Egitim seviyesi arttikca, AKPnin hedef aldigi kitle daraliyor"

AKPnin kendisi bilem bizim secmenler gerizekali dedikten sonra artik bize ne demek kalir ki ?

• Ne sandikta görüsücegiz ?

Olaylarin sonu belli. AKPnin her secimde nasil Oy caldigi, Oy satin aldigi ve 500 nufusluk köyden nasil 5000 Oy cikardigida ortada.

Ama dedigim gibi Sonuc ortada. AKP ve Ceemat savasi devam edecek. Sonunda bir nokta gelecek Erdogan onlar Solcu onlar Ateist onlar Terörist demeklen kurtaramayacak.

Erdoganin son hareketlerine bakarsak Cogu yerlerine satmaya basliyor ve Para biriktiriyor, yani iyi gitmezze kacmayi düsünüyor.

• SONUNA KADAR AKP SONUNA KADAR ERDOĞAN...

THE END...

0|2
    0|2
    • Tamam da sebep nedir sizi bu kadar onlara bağlayan?

• bir türkiyenin 11 yıl önceki haline bakıyorum bide şimdiki haline...

adam bir gün bile olsa boş oturmadı canından çok sevdiği ülkesi için çalıştı.

• 11 yıl önce nasıldı ülke şimdi nasıl sana göre?

• Yapılan oyunları gordukce daha cok guclenıyoruz oylar artıcak ınsallah

AK PARTİ.

0|3
    0|3
    • Başbakan kayıtları doğruladı, kendisine de mi inanmıyorsunuz? Bakanlarınız da doğruladı. Hala nasıl oluyor da siz inanmıyorsunuz?

• Tartışmak için sormuyorum. Bilgilenmek için soruyorum. Cevap vermeni rica ediyorum.

• Ne cevapi versin ? Ses kayitlarin hepsinin dogru oldugunu basdan daha biliyor ama umrunda degil.

Bu gerceklere "Oyun" diyor cünkü "Ülkeyi soyuyorlar ama umrumda degil sonunda kadar AKP" diyemiyor

• Tavsiyem CHP'ye verilmesi. Sebebi ise oyun bölünmemesi için. Evet hepsi aynı şeyin kahverengisi fakat baştakinin gitmesi için en yüksek oy alan partiye verilmeli.

0|1
    0|3
Yükleniyor...