Sizce takımların facebookta bulunan sayfalarındaki beğenme...

Sayıları, takımın reel taraftar sayısı ile ilgili bir kanıt olabilir mi? Yani sözgelimi FC Barcelona'nın resmi sayfası 56 milyon, Real Madrid CF 53 milyon, Chelsea 24 milyon küsür, Bayern 13 milyon, G.Saray 10 milyonu biraz geçmiş ve F.Bahçe 8 milyona yakın. Mesela ben G.Saray taraftar sayısının F.Bahçeden fazla olduğuna inanmıyorum. Çünkü ben hem R.Madrid, hem Barça, hem Juventus, hem Milan, hem Chelsea, Arsenal, MANU, hem de FByi beğenmiş biri olarak, 8 tane oy kullanmışım. :)) Diğerleri de böyle yapıyor olmalı. Siz ne dersiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belki Galatasaray'ın daha çok taraftarı olduğunu göstermez ama Avrupa'da daha çok tanındığını gösterir. Sen de dedin işte 7 tane Avrupa takımını beğenmişsin Avrupalı da aynı şekilde Galatasarayı beğeniyor yani Galatasaray daha çok bilindiği için daha fazla sayısı twitterda da durum aynı.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnternet kullanıcı sayısına göre belki bu oran doğru olsa da bir de kullanmayan kesim var, bu şekilde bakarsak asla doğru sonuca ulaşamayız.

0|0
    0|1
  • Sen Fenerli olduğun için böyle düşünüyorsun ama ülke genelinde Galatasaray'ın taraftarı çok daha fazla Türkiye'nin en çok satan dergisinin Galatasaray olması da bir belirtidir bir Fenerli o dergiyi de alıp okumaz herhalde

0|0
    0|0
    • Fenerli alıp okumaz elbette. Ama bu ülkede 2 büyük var. FB ve GS.. FB'yi sadece FBliler destekliyor. Ama GS'yi, başta kızkardeşi BJK olmak üzere çakma büyük TS ve diğer tüm işbirlikçileri destekliyor. Kapiş?

• Ne BJK ile ne TS ile alakamız var...

• Ben bir iş kazası sonucu GS, BJK ve diğer takımları peydahladı demiyorum. Alakamız yok derken ben bir GS'liye babalık davası ya da DNA testi yaptıracak da değilim. Ama herkes görüyor olup biteni. Bunda GS'nin bir suçu yok. Suç diğerlerinde. Büyük olmak dururken başka bir büyüğün peşine takılanlarda...

• Bu tür şeyleri önemsemiyorum, doğruluğuna emin olamayız da bu şekilde.

Ayrıca taraftar sayısı çok mühim değil. Az öz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bütün yapılan araştırmalarda Türkiye genelinde en fazla taraftara sahip takımın GS olduğu sonuçları ortaya çıktı. İstanbul baz alındığında ise FB taraftarı az bir farkla önde ama Türkiye genelinde en çok taraftar GS de.

0|1
    0|1
  • Bunu kimse bilemez kimsede iddiaa edemez benim taraftarım daha çok diye

0|0
    0|1
  • fenerbahçe nin mi galatarasarayınmı daha çok taraftarı var doğru sonuca ulaşamayız çünkü herkes kafasına göre matematik yapıyor fenerbahçe tanınmış takım tabikide hem şampiyonlar liginde çeyrek final hemde avrupada yarı final dünya basınının geçen sene fenerbahçe nin dier takımlarla dalga geçtini söyledini bilirim

0|0
    0|2
  • ben fenerliyim hiç de beğenmedim mesela

0|0
    0|1
  • Parayla takipçi-beğeni kasıyorlar

0|0
    0|2
Yükleniyor...