Yakınlarda bırının sıze karsı

bır seyler hıssettıgını anladıgınzda ve dıyelmkı sıze acamıyor duygularını bu konuda ona fırsat vermeyı mı yoksa hıce sayıp gormezlıkten mı gelmeyı dusunrdunuz?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• eğer hoşlanıosam frsat verirm

0|0
    0|0
    • anladım. pekı ilk adımı senmı atarsın ona karsı

• fazlasıyla algılama alanına gırerm dıyosun yanı. anlasmakta onemlı tabı fizik ve ruh yapısı vs.

• tabki anlaşmk ve efendi olması çk önmli

Kızlar Ne Diyor 7

• Cesareti olmayan geride dursun.Kendi haline bırakırım.

0|0
    0|0
    • anlıyorum boyle durumlarda gorucu veya bır aracı olması sart bence kadın avcısı olmayan bır erkek gelıpte teklıf etmeye utanır yalnıs anlasılmaktan korkar bence

• Pat diye söylemesin zaten. Aksi taktirde yanlış izlenim bırakır.

• evet bırdende hemen soylenılmez zaten soylemeye utanır ınsan sayet ben heyecanlanrm

• Valla kesin emin olsam bile görmemezlikten gelirim

Hiç gitmem üstüne

Ama benim de onunla ilgili bir düşüncem varsa işte o zaman fena ilgi gösteririm

0|0
    0|0
  • fırsat vermem.. bunu yaşıyorum sürekli şuan bile.. bişiler hissettiğini hissettiğim an direk uzak duruyorum ki üzülmesin çünkü onun düşündüğü gibi olmayacak o bakmdan..

0|0
    0|0
    • kendıne olan bır guvensızlıkten dolayımı yoksa

• kesinlikleee..

• evet. bence bır erkekte amaç onlarca kadın degıl sadece hayatında 1 kadınla evlılık olmalı. gecmısı temız olmalı erkegın yanı. tertemız bır gecmısı olan bır erkek evlendıgı kadına verebılecegı onca seyler vardır bence. o hayatındakı ılk ve sonu olmalı farklı arayıslar olmamalı asla. ne bıleyım evınde kadınına hızmet ettrmemelı kendıne yardım etmelı alkol alıp dovmemelı en onemlısı her gunun ozel olması onemlıdır hedıyelesmek vs

• Ufacık bile içinde ona karşı bişey varsa fırsat verirsin ama yoksa görmezden gelirsin ve karşıdakinin de bunu farketmesini sağlarsan karşılıklı soğuma oluyor emin ol ;)

0|0
    0|0
  • zamana bırakacaksın . cesur insanlar olsun hayatımda diyosan sus cesursa o açılsın

0|0
    0|0
    • cesur erkek yok bence. cevrede her gordugu kadına ask ılan eden erkek surusu var evet. boyle bır erkegın evlılgıde formalıtedır. hakıkı erkek bekarkende gozu kadınlarda olmaz yanı onla bunla gecelemez. evlenıp bır kısı ıle yasama hayalı kurar hep. o cesur erkek te gelıp teklıf edemez ancal gorucu ulsulu vs olursa işte evlenıleblecegını dusunuyorum

• nasip... nasibte varsa öyle iri görücü görmeyici bir şekilde bulur kişiyi zaten

• Eğer bende ona karşı bişey düşünüyodum fırsat verirdm

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorsam yakın davranıp açılmasını sağlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...