Özellikle erkek arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum

şimdi düşünün siz her erkeğin olduğu gibi araba tutkunusunuz ama bmw arabalarına karşı aşırı bir tutkunuz var ve sevgiliniz doğum gününüzde size o güne özel bmw 520 kiralıyo ne düşünürsünüz ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kolundan tutuğum gıbı nıkah masasına oturturum arkadaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kiralamasına gerek yok aslında hayranı bile olsam bana araç kiralamasını istemem benim için en büyük hediye varlığı olur

0|0
    0|0
  • çok ince düşünmüşsün gerçekten :) tebrikler

0|0
    0|0
  • Kendimi ezik gibi hissederim

istemem

Eğer o kadar tutkunuysam bir şeyin koparır alırım elimden kaçmaz istediğim bir şey

ama genelde hoşlanırız galiba

cayırt

0|0
    0|0
  • Üzülürüm,o parayı arabaya vereceğine gezmeye verse daha iyi..Hiç hoşuma gitmezdi..

0|0
    0|0
  • Diyecek söz bulamam.

0|0
    0|0
  • bende satın alacak sandım kiralıcakmış bırak ya satın alacaksan al almıcaksın duygularıyla oynama :D

0|0
    0|0
  • bu bana werdiği değeri gösterir tabiki çok sevinirim

0|0
    0|0
  • o ne la öyle tek bir orjınal jantını al daha iyi .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana bir şey söyliyim çok ama çok çok ama çok çok mutlu olur kendi sevgilimden ve erkek arkadaşlarından biliyorumBMW olsun yeterki onlar için anladın iste sen

0|0
    0|0
    • ya tam bir bmw delisi biz öğrenciyiz arabası var tabiki ama bmw tutkunu ilerde işimi kurup alıcam diyo zaten ama ben hoşluk olsun istiyorum sıradışı hediyeleride seviyorum kalıcı değil ama unutulmaz bişey ve çooook uzun yıllardır çıkıyoruz zaten kalıcı birsürü hediyem var ona bende senin gibi düşünüyorumda bazı erkekler yukardaki gibi beğenmedi fikri :/

• çok teşekkür ederim desteğin için yapıcam zaten kafama koydum :)

• Sözü mü olur? Rica ederim. Bol şans!

Yükleniyor...