Sevdiğiniz birine yemek yaptınız mı ? en iyi cevabınızı bekliyorum :)

ben su böreği yaptım pek tutturamadım ilkinde ama çook güzel sarma sararım şimdi saracam mesela :) siz yaparmıydınız sevdiğinize :) hiç yaptınız mı ?

• Hiiç uğraşamam yemeğe götürürüm :)
    0% (0)21% (4)10% (4)Oy Ver
  • Yaparım tabi o' herşeye değer..
    77% (17)58% (11)68% (28)Oy Ver
  • Başka işim yoktu
    14% (3)11% (2)12% (5)Oy Ver
  • Istesemde beceremem ki..
    9% (2)10% (2)10% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
29|40

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• hahahah karşıma çıkan ilk soruya bak.. makarna pişerken hemde :)))

birazdan kardeşim gelecek, onun geleceğini duyunca hemen mutfağa girip elimden geldiğince önce salata ardından da yeni bir makarna denemesi yapıyorum..

salata hazır link

makarna da 10 dakika kadar sonra hazır olacak.. eklerim onun da resmini.. :))

1|0
    0|0
  • yapmadım ya o kadarda yumuşak değilim :) yardımcı olurum ama tutupda sen dur ben sana yemek yapıyım zaruri durumlar hariç yapmam dışardan iki lahmacun söylerim yeter :)

0|0
    0|0
  • Eski sevgilime havuç suyu sıkmıştım.

Hayır gerçekten...

Ahh ah.

Şimdiki aklım olsa direk helvasını kavururdum. :)

0|0
    0|0
  • Sarma saranı bulursam sevgiye bogarim onu

1|0
    0|0
  • Sac tava yapmistim ben sonra birde icli kofte sarmayi saramadim sisko oluyorlar

0|0
    0|0
  • Kendime yemek yapamıyorum kaldiki bir baskasina : )

1|0
    0|0
  • Annem ameliyat olmuştu

evin buyugu ben oldugum icin ve evde

kız çocuguda olmadıgı için

Annem iyileşene kadar yemekleri ben yapmıştım

bi gun kuru fasulye pilav

bi gun mercimek corbası makarna

öle işte

hayat bir sınav

.

0|0
    0|0
  • İyi yerlere götürmeyi tercih ederim..

0|0
    0|0
  • Yaptım sevgilime Kahvaltı hazırladım

0|0
    0|0
  • Pasta yapmıştım meyveli , çok begenmişti . geçmiş aklıma geliyor o anlar , gözleri yüzündeki o masum gülümseme nasıl da mutlu olmuştu

0|0
    0|0
  • Çok iyi yemek yaparım ama herkese değil tabi ki... ama hatun güzelse döktürürüm valla ...

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı seven biriyimde pek yenilebilesi olan şeyler yapamıyorum.. Yaa yola çıkarken iiyim aslında adı falan kulaga hoş geliyor ama nedense tatları olmuyor bir türlü ben bile yiemiyorum o sarımsak nasıl kullanılıyor çözemedim ben hala..

0|0
    0|0
  • Pizza, parmesanlı tavuk ve damla çikolatalı kurabiye yapmıştım arkadaşıma :)

0|0
    0|0
  • Yemeğe de götürdüğüm çok oldu, yemek yaptığım da çok oldu. Ciddi manada vücut geliştirmeyle uğraşanlar bilir, beslenme her şeyin başında gelir bu yüzden de iyi bir aşçı olmak gerekiyor. Gayet güzel yemek ve tatlı yapmışlığım çoktur.

0|0
    0|0
  • anneme hastayken tarhana corbası yapayım demıstım cok kırmızı bıber atmısım kadın bıde asta hasta sırf ben yaptım dıye yedı :D DAHA cok hastalanmadı Cok sukur

0|0
    0|0
  • dün Çiğköfte

0|0
    0|0
  • iyi yapmak çok iyi yapmak mühim değil yenilebilecek gibi olsun yeter, ilkinde tutturamazsın belki ikincide üçünde olur. Önemli olan onu sevdiğin için yapman ona uğraş vermen derler ya ; ben sevgimi kattım buna işte senin de sevgini katman.

0|0
    0|0
  • ben yemek yapmayı zaten seviyorum bana sorun olmaz bile

0|0
    0|0
  • kendime yaptım ama bana özel kimse yapmadı aile fertlerinin dışında :(

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıma basit şeyler işte severim hatta maaş almadan restoranda çalışasım bile var o derece

0|0
    0|0
  • Makarna yapmıştım -_-

Yemeğe götürmek en iyisi.

0|0
    0|0
  • Bitek makarna yapmasını biliyorum. Ama hiç sevgilime yapmadım :( olsa da yapsam :D

0|0
    0|0
  • Yemek değilde Kahvaltı hazırlamıştım sucuklu yumurta kızarmış ekmek portakal suyu falan :)

0|0
    0|0
  • Kendim için yapıyorum her gün zaten. Olur mu ?

0|0
    0|0
  • evet . sürekli yapardım hatta

2|0
    1|0
  • Sucuğu ben pişirdim, yumurtayı o kırdı. Kolektif uyumumuz süperdi

0|0
    0|0
  • iyi bir ahcı olarak cook yaptım ve kadınlar buna bayılır ;)

0|0
    0|0
  • ıstesın her sbh her aksam ymk yapım bakayım ac kalmasın ama alısknlık halıne getrmesın bn yaprım :D

0|0
    0|0
  • ben mangal yaptım bir kaç kez ettin pişmiş yerini oan verdim gene de yaranmadık

0|0
    0|0
  • severim ben yemek yapmayı baya da yapmışlığım vardır :D musakka bile yapmıştım :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 28

• Sevdiğimiz biri genel anlamda soruyorsan anneme ve arkadaşlarıma yaptım.

Sevgili vs hiç yapmadım.

1|0
    0|0
  • hamaratım sarma, pogaca, kurabiye, tatlı, pasta aklına ne gelirse yapiyorum. hattaşu anaskerde askeriyeye pogaca dolma vs gönderecegm :) herkes sevgln cok sansli diyor öyle sanirım. bu devirde mutfaga gren kiz bulmak bile zor hehe :)

1|1
    0|0
  • eveeetttt çok hoşlarını gidiooo :D

2|0
    0|0
  • ben genel olarak yemek yapmayı bilmiyorum...

çok güzel sipariş verebiliyorum ama şıp diye adresi buluyorlar...:)

1|0
    0|0
  • Yapmadım.

Öyle biri ile tanışma şerefine erişirsem yaparım tabi neden olmasın, güzel şeyler bunlar azizim.

1|0
    0|0
  • Yaparım tabi o' herşeye değer..

1|1
    0|0
  • Sarma yaptım, poğaça, kurabiye, şerbetli tatlı, bazlama, güllaç, baklava :D

0|0
    0|0
  • tavuklu makarna yapptımmm ve çok beğendi şimdi bidaha istiyor..:)))))

0|0
    0|0
  • evet yaptım o gün doğum günüydü bir havayla bana pasta yapmışssın felan dedi erkek arkadaşım ama bilmiyor ki evde süt yoktu kakaoyu su ile yaptım D::D:ADS hiç lezzetli değildi ama sırf benim için yediii :D

0|0
    0|0
  • İlk defa aileme büyük cesaretle akşam yemeği yapacağımı söyledim eti yaktım pilav da tencereye yapıştı çöpe attılar ama kendimi geliştirdikten sonra yalvarıyorlar artık yapmam için :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilime yapmıştım kek yaptım poğaça yaptım,kahvaltı türü bişiler hazırladım,yumurta pişirdim,nescafe yaptım çay yaptım yeter mi bu kadar :)

0|0
    1|0
  • Evet yapmıştım ama hastaneye kaldırıldı sonrasında

karabibere alerjisi olduğunu nerden bilebilirdim ki :S

0|0
    0|0
  • Mümkün olsaydı yapardım :)

Ama bir kere sevdiğim bir öğretmene patatesli börek yapmıştım sabahın köründe :)

0|1
    0|0
  • Hiiç uğraşamam yemeğe götürürüm :)

0|0
    0|0
  • Makarna salatası ve mercımek corbası yaptım bugun sevdıklerımee

0|0
    0|0
  • çok güzel yemek tatlı ve hamurişi yaparım şuana kadar ailem arkadaşlarım dışında kimseye yapmak kısmet olmadı :)

0|0
    0|0
  • pasta yapmıştım ve kocaman pastayı yemişti :D

0|0
    0|0
  • B dedim. Canım babama çok yemek yaptım. Eski sevgilime cig kofte pasta ve turevlerini yaptım. Yemek yapmayı severim zaten :)

0|0
    0|0
  • yemek yapmayı pek bilmem ama beraber yaptığımız cok oldu o benden iyi biliyorda :)

0|0
    0|0
  • yemek yapmadimda kahvalti hazirlamistim :-)

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı bilmiyorum ...

0|0
    0|0
  • Her gün yapıyorum arkadaş:)

0|0
    0|0
  • c'de kararlıyım

0|0
    0|0
  • pastalar börekler yaptım sarmalar sardım ama o kadar sevmiş olacak ki bir daha konuşamadık :D :D

0|0
    0|0
  • Başka işim yoktu :D

0|0
    0|0
  • Yüzde yüz D sjdfndsjgndkj

0|0
    0|0
  • evet yaptım

0|0
    0|0
  • yaptım ama değmedi