Saçımın önünün dik durması için ??

iyi günler hatta iyi akşamlar kızlar soruyor üyeleri :) saçlarımın yanlarını kısa tutuyorum üstünü uzun yapıyorum her sabah kalkıyorum yıkıyorum fön tarağı ve fön makinesi ile önünü kaldırıyorum fakat çok geçmeden önler yatıyor ve berbat bir görüntü oluşuyor. Saç stilini tarif ettim ama görmek isteyenler zayn malikte de varmış bu saç araştırdım buldum . Biri yardım edebilir mi saçımın önü nasıl dik durur ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiim, sacinizin onu nasil dik durur... ben bu konuda size en cok bir bijuteri magazasinda, ya da parfumeri de en iyi yardimci olacaklarini dusunuyorum. Kendi sahsi tecrubem, benim genclik donemlerimde, Mousse, denen kopukler vardi, siseyi calakalayip basa asagi eyip, elinize avucunuza s*kiyordunuz, siseyi kenara birakip, bu avuc dolusu mousse u iki elinize esit bolusturup, saciniza ellenizi onusturarak ve yedirerek suruyordunuz...Ancak gunumuzde cok fazla secenk var bu konuda. hair balm lar var mesela, daha sert bir bicim ve sekil vermek icin kullanilan. hatta bazi makalarin sac spreyleri var, bayagi guzel ve uzun sureli sacta kalan, artik jole devrinin kapandiginiz dusunuyorum. bunlar benim bildiklerim, ve onerilerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sprey

1|0
    0|0
  • Spreyler var veya kopuk de kullanabilirsin ama kopugu tavsiye etmiyorum yani ya da ben kullanmayi beceremedim :D yapis yapis oluyor ya spreyden sasmamak gerek bence

0|0
    0|0
    • tamamdır spreyde karar kıldım

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...