Arkadaşlar sizce bu ne anlama geliyor ??ACİLL

Arkadaşlar geçen gün okulda(lise) tenefüse çıktık arkadaşlarla kapının önünde muhabbet ediyoruz sonra daha önceden baya bir gözgöze geldiğim kız ve arkadaşları koridorun sonunda oturmuş konuşuyorlardı sonra arkadaşlarla konuşurken birden gözüm o kıza kaydı işte 2-3 saniye kadar baktım sanırım o da benim tarafıma baktı sonra arkadaşı arkasını dönüp bana baktı ve kıza birşey dedi sanırım sonra birkaç kez daha gözgöze geldik ve zil çaldı sınıflarımız ayrı olduğu için kapının önünde bekliyoduk hocayı işte sonra onların sınıfın oraya bakıyodum ve sonra o da kapıdan bana baktı ve sonra içeri girdi arkadaşlar bu olay neredeyse hergün oluyor ve hergün gözgöze geliyoruz benim anlamadığım şey şimdi bu kız benden hoşlanıyor mu çünkü sık sık karşılaşıyoruz ve gözgöze geliyoruz ayrıca koridorda hep bana bakıyo arkaşlarıda sorum şu : benden hoşlanıyor mu ? hoşlanıyosa nasıl anlarım ve ne yapmalı .s okuyan herkese teşekkür :)

Güncellemeler:
Tenefüste arkadaşlarıyla konuşurken bile bana bakıyo sonra arkadaşlarıda bana doğru bakıyo ve kızla gözgöze gelmeler ...bunlar ne ifade eder bu işlerden anlayan birisi yardım etsin bu konularda süt dökmüş kedi gibiyim :/

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Belki dedikodunu yapiyolardir belkide tipini begenmislerdir ya da kiz senden hoslaniyordur bunu anlamak icin yeterli bisey yazmamissin :)

0|1
    0|0
    • ne konuştuklarını bilsem sorar mıyım ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kardes simdi bu kiz milleti degisiktir hele lise de bir baskadirlar.bunlarin capkin olanlari var duygusal olanlari da var.simdi kiz senden hoslaniyo olabilir de olmayabilir de.seni simdi gaza getirsem konus desem ve sen konussan kizla ,kizin o anlik egosuyla seni ekmesi %50 .bir iki gun daha bekle bakis atiyosa sana arkadaslarinin olmadigi zamanda konus .bu iki gun icerisinde kizla muhabbet kur ki hem o seni hem de sen onu tanirsin .belki de kiz seni kullancak o yuzden 2 gun icerisinde muhabbetin olsun sonra kiz iyi biriyse konus .

0|0
    0|0
  • ayı arkadaşlarıyla arkadaş ol ilk ismini öğren boş ver hoşlandığını anlayamassın sadece ilgidir sevmek hoşlanmak

0|0
    0|0
    • ayı ?

• çocuk çocuk yorumlar ne işin var snin burada hadi parka

• Uzatma iyi seyirler

Yükleniyor...