Siz olsanız napardınızz ?

Ben yengeç burcuyum ve sevgilimi herseyden herkesden kıskanırım ve dar giymesını felan acık gıyınmesını felan ıstemem ve bunların hepsını ona soylememe ramen birlikte alışverıse gittigimizde bana nasıl alıyımmı dıye sordugu pantoln dar erkkler siz olsanız naparsınız ve kızlar siz sewgılınızın ıstemedıgını bıle bıle dar acık felan gıyınırmısınız ?

Güncellemeler:
ben erkegım bahsettıgım kız arkadasımm

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ona yasaklar koymaktan baskı yapmaktan vazgeç

sen tanıdığında da öyle giyiniyordur muhtemelen

olduğu gibi kabul etmen lazım

sen ısrarcı olduğun için böyle davranıyordur yani karışma bana demenin başka bir yoludur bu

0|0
    0|0
    • beni yasak koydugum felan yok bna ılk baslarda nasıl ıstersn felan kendısı sordu bende dedım ıstemm dıye dar felan gıymeyeceksın dıye bı kelıme demedım ve bana sen nasıl ıstersen oyle olr felan dedı nası sevıyosan ve birlikte alışverıse gıttık 2-3 ay sonra gene bana alıymmı dıye sordugu dar ve benm cvbmda keyfın bılır ben gıymıyecm sen gıyecn oldu ve soyle bir huyum var ben zamannda demıssm ona ıstemıyom felan onu bıldıgı halde yapıyosa hıcde karısmam naparsan yap derım

• hımm şimdi anlaşıldı

keşke baştan söyleseydin

direk umursamıyordur

• ama umursamıyosun umursasan yapardn felan deyınce yok umursuyom felan sınırlennce unutuyom felan

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilim bana çok karışıyodu boynumun bile gözükmesini istemiyodu geçen sene yaz kış fular taktım şuan Allahtan öyle değil .. gerçekten ondan nefret etmiştim herşeye karışıyodu hala öyle ama abartmıyo. bence sende yapma yoksa senden soğuya bilir :(

0|0
    0|0
    • benm ondan oyle bıse ıstedıgım yok sadece ıstemem dedım ve ıstemedıgmbişe olnca hele sewgılım yapınca ınsann ıster ıstemez canı sıkılıyo + baskaları umrumda degıl zaten ve bn ona ne kapan derım ne de senn dedıgın gıbı yok boynu gozkmıcek felan okadar takmm

Erkekler Ne Diyor 1

• erkek ne açık giyecek yahu :D ama sevgilim olacak hatun giyemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...