Siz nelerden arındınız / arınmalısınız ?

Bir güneş batacak bir gün.. Her akşam batandan farklı bir güneş..

Bedenini arındıran sular küvetin deliğinden akıp giderken; ruhun, aklın, kalbin de bir şeylerden arınacak o gün..

Benim kalbim öfkeden arındı, ruhum kibirden.. Aklımsa arınmamakta direniyor.. Bir güneş batacak bu gün.. Aklım güneşte..

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• O güneş parlamadı ki hiç.Sadece yüzünü gösterdi.İlk önce umut verdi sonra da yavaşca ruhumun derinliklerine indi.Karamsarlık çöktü,yapabileceklerim en basitinden inandıklarım korkuya dönüştü.

Değer vermek,değer görmek ümidiyle yaşarken,içimde ki bir ben, beni yarı yolda bıraktı.Şimdi içimde ki karamsarlıkları temizliyorum.Ağlayıp,acılarımı...Üzülüp içimi attıklarımı...Sevinip,mutluluğa hasret kaldıklarımı bir bir yaşıyorum.Belki arınırım böyle inanıyorum ya da koskocaman bir boşluk ve ben o boşlukta iyice dibe batıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Masumiyetten, insanlıktan ve vicdandan arındım.

Temiz değilim eskisi gibi ve kirlendi hayallerim benim gibi...

Arındıklarımız keşke kötü diyebildiğimiz şeylerden oluşsa ama hepimiz arındık en insani duygulardan.

1|0
    0|0
  • Bir şeyden arınmak için önce o şeyin sende bulunması gerekir değil mi ? Bende kin hiç yoktu mesela hiç bir zaman olmadı. Arındığım şey ise merhamet oldu. Her zaman kötü bir şeyden arınacak halin yok ya? Çocukken yolda dilenen amcalar için bile ağlardım. Şimdi ise gözlerinin içine bakıp "Yok amca, öğrenci adamım ben." diyorum. Bunu isteyerek yapmadım; ama oldu.

1|0
    0|0
  • arınmıyorum.tüm o pisliklerle bir bütün olarak insanım ben

1|0
    0|0
  • hayran kaldım yazdıklarına

Hayatıma bulaşan ne kadar kötülük pislik kıskançlık kibir varsa hepsinden arındım

1|0
    0|0
  • Şiir güzelmiş ben kin ve zinadan arındım haram lokmada dahil

1|0
    0|0
  • Egom dan benı hep mutsuz edıyordu ve insanlardan beklentılerımden hep hayal kırıklığı yasıyordum

1|0
    0|0
  • sinirli ruh halimden arınmam gerek sürekli konuşuyoruz çok kalın kafalı ama anlıyor :D

1|0
    0|0
  • insanlıktan arındırdım kendimi, hayvan olmaya karar verdim, onlar bu dünyada daha güzel anlaşıyorlar bizlerden.

1|0
    0|0
  • Ölümü anlatıyorsunuz sanki

1|0
    0|0
  • Şaşırmışsın abla sen :p

1|0
    0|0
  • hırslarımdan arındım şuan herşeyin ve dünyanın sahibi gibiyim

1|0
    0|0
  • Cehaletten...

1|0
    0|0
  • Ruhumu bu dünyanın pisliklernden arındırdım:)

1|0
    0|0
  • Bedeni arındırmak kolay iken, ruhu arındırmak zulüm insana..Hiç yaşanmamış gibi silip atmak geçmişi, unutmak için zorlamak, zorlanmak...

* Gün gelir tüm bu yaşanmışlıkların ödenir diyeti..Ve huzura kavuşur ruhum..Gün gelir...

0|0
    0|0
    • Akıl çok lanet bir şey.. O gün geldiğinde götürülerini telafi edemeyecek ne yazık ki..

Kızlar Ne Diyor 4

• aklayıp paklamam ama işime gelmeyen bir kalbim var,

"güneş bile dedi ki kendine "doğmak anlamsız"

balçıkla temizlenmeye çalışılan güneş ne kadar güzel olabilirdi ki..

yani akşam batan ile gece doğanın bir farkı yok gözümde, gönlümde.

1|0
    0|0
  • Ataletten arınmalıyım.

1|0
    0|0
  • Bu çocuksu tavırlardan arınmalıyım :O

1|0
    0|0
  • ben çoktan arındırdım kendimi öfkeden kinden nefretten...

1|0
    0|0
Yükleniyor...