4.5 gündür yapılan kıyaslamaları sizce kim yapıyor?

herkes fener liler yapıyor diyorda bence ya galatasaraylılar ya da beşiktaşlılar yapıyor ya da sitede 13-14 yaşlarında çocuklar var bilemiyorum artık kendini bilen olgun insanların yapıcağı birşey dil bu sizcede öyle değilmi.

Güncellemeler:
ne tuhafsa ayakta geberen adam ortalıkta gözükmüyor ortamı germeyemi çalışıyor yoksa öyle değilmi kız bilememmmm :)))

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Gizli gizli takılanlar yapıyor ve kimin olduğunu sitede uzun süreden beri takılan kişiler biliyor

0|2
    0|2
  • Hepsi Fenerli ayakta ölen adam ve kızlardan birini biliyor gibiyim de neyse söylemeyeyim

0|0
    0|1
  • onu kendi haline bırakmak en doğrusu

0|1
    0|0
    • ++++ :D süslücan ne diyorsa dinleyin onu :D

• evet süslü haklısın.

• Onları kaale almak bile doğru değil.Akıllarınca eğlendiklerini sanıyor bebeler işte bırakın kendi kendine sağda solda soru sorup dursunlar. adam değiller çünkü

• sen yapiyosun

3|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Ayakta Ölen adama acaba beni neden sevmiyor olabilir?Ben size cevabını vereyim çünkü onun kirli çamaşırlarını ortaya çıkardımda ondan ama malesef bunlar virüs gibi başkalarınada yayılıyor.

2|3
    0|0
    • ben ona cevabını verdim için bu kadar kızdı senle alakası yok onun tamamen bizle alakası.

• Onun hesabı daha önce 3-4 kez kapandı sonra kendine defalarca yeni hesap alıp tekrar siteye geldi bu sitede bir üye 3-4 defa siteden atılıyorsa bu adamın temiz olduğu söylenemez geçen sene o yokken kimse böyle sorular sormazdı ama o geldikten sonra bu sorular gelmeye başladı bende o soruların Ayakta Ölen adamın sorduğunu ortaya çıkarınca beni engelledi

• tuhaf bir adam boş işlerle uğraşıyor.

• Sitede eski olanlar bilir, bu olaylar daha önce de vardi,o zaman bunları yapanlari deşifre etmistik

2|0
    0|2
  • ben yapıyorum :D (dude dedi benimde haberim yok)

0|1
    0|0
  • galatasaray resimli fuocoturco denen biri var o yapıyor bence

0|2
    0|2
    • burada bana küfür etmişti ismini silmiştim rencide olmasın diye yorumlarda link

• Kim sen söle yahu ayakta ölen adammı yani? :) Kimseyi suçlayamam ama yapan çocukça davranıyo bu gerçek.

0|0
    0|0
  • Hepte bizim oyuncuları kıyaslıyolar bir yakalarsamm neler saycamda neysee :D

1|1
    1|1
    • renktaş hepimiz biliyoruz şahit olduk sahte hesaplarla küfür edenleri ben artık kale almıyorum alay ettiklerini sanıyorlar

Yükleniyor...