Burada yaşanan şeyleri, dertleri görünce sevgili kuramından soğuyorum

Dert, ayrılık, ihanet, ihtiras, platonik, güvensizlik, cesaretsizlik, endişe, belirsizlik, yalan.. daha neler neler kusucam artık. yazık değil mi kendinize? yıpratmayın kendinizi salmayın bu kadar? ananızın karnınızdan karşınızdakiyle mi doğdunuz ? kaybeden kendi kaybeder. boşverin. kendinizi sevin. unutmayın kimse kimsenin umurunda değil. Aşk kutsaldır evet ama gerçek aşk olduğunda. Cesur olun istediğinizi gidin ve alın. olursa işime olmazsa ... kadar mantığınız olun dirayetli olun. ben birini sevsem söylerim yüzüne ya kızım seni istiyorum derim. gelir gelmez ya da verir vermez o ona kalmış ama cesur olun. ben uzun bir ilişki yaşadım tam 4 yıl çıktım ve nasıl tanıştım biliyor musunuz ? sokakta yürüyordu kız bir baktı ikinciyi bekledim ve gittim yanına arkadaş olabilir miyiz dedim. sonraki 3 hafta(haftada 1 gün) aynı yola gittim oradan geçmesini bekledim ve sonunda aldım numarasını tam 4 yıl çıktık. cesur olun cesur. Cesaret erdemliktir. paradigmanızı yani bakış açınızı değiştirin ay şöyle olur yok böyle olur demeyin. Ne kaybedersin ki?. ayrıca hata yapan yapmıştır. giden gitmiştir. Gerçekçi olun. Unutmayın herkes hiç kimsenin umurunda değil. Kendine iyi davran.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...