Bi kız nasıl olmalı? Huyu, boyu, fiziği, saçı ve rengi, göz rengi kaşı nasıl olmalı anlatın

Bi kız nasıl olmalı?huyu , boyu , fiziği , saçı ve rengi , göz rengi kaşı nasıl olmalı çekik gözlümü nasıl olmalı saçının boyu felan? Terazi Erkeği Ve Yengeç Kadını ANlaşırmı Terazi erkeği ve yengeç kadınınındaan yorum beklerim hadi terazi erkeklerii yardım -,-

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bende teraziyim boy uzun çokda değil 170 filan renkli gözlü ılımlı olmalı saç farketmez

0|0
    0|0
    • bi kızın huyu senın için nasıl olmalı

• öyle üzülme

• güliyimmi benim hatam o kadar iyimserimki yenı tanıstıgım bir çocua sinemaya gidelimmi demek hataydı dimi ama ablası aldı arabayla vınlayıp gittiler hiçbişey de demedi iyi aksamlar falan dedıysede duymadım yanııı

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi olsun.Modifiyeli şahin gibi dolanmasın ortalıkta yeterli.

Kendi olmadıktan sonra dünyanın en güzeli en ilgi çekici kadını olsa bile eninde sonunda patlar.Kıymeti yoktur.

Seni sen olduğun için sevecek biri elbet çıkar,herkesin bir alıcı vardır.

Şu sözü çok severim; "Beğendiğiniz Bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup 'Aşk'' sanıyorsunuz!"

Herşeyin özeti aslında.

0|0
    0|0
  • ben teraziyim tarif yaptığım kızı yıllar sonra gördüm resmi var ama kendisine ulaşamadım. kendisi ukraynalı. şöyle tarif etmiştim. 1.75 boylarında o civarlarda kilolarında saçları düz ve kestane renkli olan. mavi gözlü böyle sade makyaja ihtiyaç duymayan, böyle kumral tenli biraz daha hafiften balık etli birisi diye tabir etmiştim. anlaşma burçlara bakmaz kişisel uyumlara bakar. birbirinize gösterdiğiniz anlayış...

0|0
    0|0
    • bence burçlarada azda olsa bakıyor benim terazi burcu erkek arkadasım var ama arkadas herkesle konuşuyor çok sosyal ben biraz duygusal çekingen birisiyim ama kimse anlamıyor bazı arkadaslarım salak falan diyor güzelimde fakat bazı arkadaslarım kıskandığı için falan öyle diyor işte ve kinmseyle açık bir şekilde konuşamıyorum sessizim

• napıyım ona ne diyim nasıl konuşıyım onla

• onunla konuşmak sana kalmış bir durum. nasıl birisidir insanlara bakış açısı nasıldır neler bekler. herkesle irtibat kuruyor ve de arası iyiyse arkadaş gibi yaklaşman en doğrusu. senden kaçma nedeni de senin onu sevdiğini fark etmesi olabilir. bu kötü mana da değil belkide kimseyle sevgili olmak istemiyordur o da...

• bu işler burç!a falan bakmaz tatlım..alımlı ve hanım efendi olursan pervane olur erkeler...sexylıkle docolte ile sadece günebirlik takılırsın ..ALTIN TAVSİYE ...

0|0
    0|0
    • benim terazi burcu erkek arkadasım var ama arkadas herkesle konuşuyor çok sosyal ben biraz duygusal çekingen birisiyim ama kimse anlamıyor bazı arkadaslarım salak falan diyor güzelimde fakat bazı arkadaslarım kıskandığı için falan öyle diyor işte ve kinmseyle açık bir şekilde konuşamıyorum sessizim

• daha yenı açtım zaten öylesine adım felan gercek değil ekliyim senı buradan

• tamam ekle sen bilirsin..görüsmek dilegiyle..

• sakin tavırlı ama yeri geldiğinde hırçınlaşmalı (abartmadan) boy ortalamalarında pek bir şey diyemem ama fiziğini her zaman ince tutmalı, saçlar kesinlikle uzun ve siyah, göz rengi allah vergisi kaşlarsa yay gibi olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya burc sacmaligina inanmayin ne yani benim kiminle anlasip anlasamadimi sacma sapan bir sey mi soylicek once bu sacma 2ci de kendin ol kimseye ozenme nasilsan oyle kal yok bu sirf beni begensin diye biseyler yapma eger gercekten farkli olmak istoyorsan kendin ol boylece dierlerinden farkli olursun :)

0|0
    0|0
    • benim terazi burcu erkek arkadasım var ama arkadas herkesle konuşuyor çok sosyal ben biraz duygusal çekingen birisiyim ama kimse anlamıyor bazı arkadaslarım salak falan diyor güzelimde fakat bazı arkadaslarım kıskandığı için falan öyle diyor işte ve kinmseyle açık bir şekilde konuşamıyorum sessizim

• devam et seni kiskanan sana laf soyleyen varsa dogru yoldasin :) unutma sen kiskanma birak onlar seni kiskansin ;)

• çok kıskanan var ve çok girişkenler ben ise çok duygusalım bişey diyemiyorum bazı kişiler mal diyo kıskanıyolar aramızda pek iyi değl o kişilerle zaten

Yükleniyor...