Yüzümdeki sivilceler siyah noktalara dönüşüyor? Nadixa ve Sivex ilaçları verdi doktor. Kullanan var mı?

Arkadaşlar 18 yaşındayım, sakallarım çenemde ve de favorilerde belli olucak şekilde ve tüy değiller..Yüzümün geri kalan yerleri de tüylenmeye başladı. Sivilcelerim siyah noktalara dönüşüyor..Acaba sakallarımın çıkışından mı kaynaklanıyor...İleride geçer mi? Doktora başvurdum bana nadixa ve de sivex verdi. Bunlar da işe yarar mı sizce? Kullanan varmı?...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Tuzlu su dene yüzüne. Bende burada sormuştum bu soruyu ve bir arkadaş tuzlu suyu denememi istedi. Denedim 10dk. beklettim. Ve bende gerçekten işe yaradı siyah noktalarım gitti. Tabii ömür boyu için gitmiyor tekrar çıkıyor. Ben bunu haftada 2 kere yapıyorum :)

1|0
    0|0
    • Sagolasın Denicemde Biraz Daha Detay Verebilirmisin

• Yaa bir çay tabağına 1veya 1 buçuk tuz koy su damlaları ile ısla ama katı bir şekilde kalsın. Ondan sonra siyah nokta olan yerlerine sür. 10dk. beklet daha sonra da yıka.

• evet tuz peeling etkisi yaratır doğru :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Beslenmene dikkat et. Büyük ihtimal Fast food türü beslenme alışkanlığın var. Bunu minimize ettigin taktir de yüzünde ki yağlanma dolayısı ile siyah nokta ve sivilcelerin yok olacaktır.

Aksi halde sürdüğün merhem, krem; yaptığın maske peeling vs geçici çözümler olacaktır.

Beslenme şeklini değiştirip doktorunun verdiği merhemleri düzenli kullanarak kısa sürede kalıcı çözüme ulaşabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim sakallarım 18 olmadan belirginleşmişti. Lise kaçtaydım hatırlamıyorum ama kesinlikle son sınıfta değildim. Genetiğe bağlı olarak herkeste farklı yaşta olur sorun değil. Sivilceler de normaldir, cildiye doktorunun verdiklerini kullan, kardeşimin de vardı öyle sorunları düzeldi, ama ilaçların adlarını bilmiyorum. İçin rahat olsun, doktoruna güven.

0|0
    0|0
  • benim ergenlik sivilcem bile olmamisti :) sansliyim ama senin durum duzelir yeter ki cildine bak beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
Yükleniyor...