Yüzümdeki sivilceler siyah noktalara dönüşüyor? Nadixa ve Sivex ilaçları verdi doktor. Kullanan var mı?

usanmış
Arkadaşlar 18 yaşındayım, sakallarım çenemde ve de favorilerde belli olucak şekilde ve tüy değiller..Yüzümün geri kalan yerleri de tüylenmeye başladı. Sivilcelerim siyah noktalara dönüşüyor..Acaba sakallarımın çıkışından mı kaynaklanıyor...İleride geçer mi? Doktora başvurdum bana nadixa ve de sivex verdi. Bunlar da işe yarar mı sizce? Kullanan varmı?...

Yüzümdeki sivilceler siyah noktalara dönüşüyor? Nadixa ve Sivex ilaçları verdi doktor. Kullanan var mı?