Rus kızlarının makyajı kısa sürüyor;peki Türk kızlarını makyajı neden uzun sürüyor?

Rus kızlarının makyajı 5 dakika sürüyor güzel oldukları için hafif makyaj yetiyor peki Türk kızlarının makyajı neden saatlerce sürüyor makyaj yapmak için mi doğdunuz neden 24 saat makyaj yapıyorsunuz?

• Rus kızları güzel olduğu için 5 dk yetiyor makyaj için....
    40% (2)50% (1)43% (3)Oy Ver
  • Rus kızlarının makyaja ihtiyacı yok....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Rus kızlarının güzelliğini makyaja ihtiyaç duymuyor....
    20% (1)50% (1)29% (2)Oy Ver
  • Türk kızlarının makyajı saatlerce sürüyor...
    20% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Türk kızları 24 saat makyaj yapıyor....
    20% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Hay allahim yarabbim... Turk kizlari kadar tas dussun kafaniza. Sonnda benim gibi sabirli bir insana dahi bunlari soylettiniz, nedir sizin bu Rus kizlarla iligli takintiniz? Rusya'ya ajan olarak filan mi calisiyorsunuz? RUs bir hayat kadinina asik oldunuz? Turk kizlari ne kadar makyaj yapiyorsa, diger ulke kizlari, kadinlarida o kadar yapiyor? Nedir sikintiniz sizin yaaa? Ben 15 sene ingiltere'de yasadim, kizim orda dogdu ve 14 yasinda, ingiltere en modanin giyimmin tasarimin onde gottigi ulkelerden biridir. kizim kendi sinif arkadaslarinin icinde en sade olaniydi, bizim eve gelen gidem arkadaslariyla bir kiyaslama yaptigimda... Saclarini daha 13 yasinda boyayanlar, piercing belly button larina ( gobeklerine deldirip, halka taktiranlar), dillerini ddeldirenler, kaslarina, dudaklarina (alt dudagin ortasina) ayrica makyajda da buyuk farkla kizimi gecerdi hepsi arkadaslarinin. simsiyah koyu rimeller, siyah goz kalemleri, eye-liner'lar, koyu renk, pat-a-cream turu fondotenlar, bronzer'lar... Hemde okula giderken suruyorlardi tum bunlari, siz onun icin neden bahsediyorsunuz? diger ulke kadinlari kizlari hakkinda bir arastirma mi yaptiniz? Tez mi hazirladiniz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok artık yani saçmalığın daniskası. Bu ne biçim bir zihniyet ya ? Ruslarla Türklerin karşılaştırmasında son noktayı koymuşsunuz beyefendi. Rusya'daki tüm kadınlarla ve Türkiye'deki tüm kadınlarla birebir konuştunuz mu da biliyorsunuz biri 5 dakkada biri günün her saati yapıyormuş ? Belki Türk kızı krem kullanmıyor, Rus kızı kullanıyor ya da belki biri fazla para verip en doğal ürünleri kullanıyor da diğeri kullanamıyor? Öyleyse benden bir soru da size neden Rusya'nın çoğunda rus mantarı var da Türklerde hiç yok ruslar pislik yuvası türkler daha temiz diye olmasın ?

2|0
    0|0
  • Çok güzel karılar armi, kıskanıyoruz :(

0|0
    0|0
  • Rus kızlarına 5 dakika yetiyor güzel oldukları için ?

Hmm , nedir sizde ki bu yabancı kızlara olan ilgi ? Burda türk kızlarına çirkin dersin ama ileride evleniceğin kişi büyük ihtimalle yine türk olucak . üstelik bu nasıl bir genelleme , hiç makyaj yapmayanlarda var . abuk subuk bir soru bu . doğru cevap bulamazsın buna umarım beni anlamışsındır

0|0
    0|0
  • sizide anlamiyorum makyaj yapsak dogal olun makyaj yapmasak goz zevkimi bozuyorsun filan buna bir aciklik getirirmisiniz ayrica surekli kendi kizlarinizi eziyorsunuz sizin annemiz rus mu yoksa turk kadini mi?

1|0
    0|0
    • Soru sahibinin kızlara karşı olan hassasiyetini bende farkettim, bir alıp verememe durumu mevcut +1

• Rus kızları güzel olduğu için 5 dk yetiyor makyaj için...

0|0
    0|0
  • Türk kizlari çirkinse yolda yürürken laf atmayin bakmayin evlenmeyin biktrdinz ama yaa

0|0
    0|0
  • Biktirdin ya

0|0
    0|0
  • armi hatunlar zaten bebek gibi (benim yakınen tanıdıklarım öyle idi)

makyaj neden yapsın ki!

0|0
    0|0
  • Rus kızlarının güzelliğini makyaja ihtiyaç duymuyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• keşke sende makyaj la birazcık güzelleşe bilsen godumun kevaşesi.

1|2
    0|1
  • bence türk kızları rus kızlarından daha hoş ve güzeller ben beğeniyorum şahsen türk kızlarının fazlası var eksiği yok

0|0
    0|1
  • Lan yeter bıktırdın ama ya

1|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Her gördüğünü güzel sanma; ama marmariste ne kızlar gördüm. :-(

0|0
    0|0
Yükleniyor...