Yeni farkına varıyorum bir masal olmadığının

Yıllardır farklı suratlar, aynı yalanlar. Kendimi bildim bileli bu yalanın içerisindeyim, sadece yeni farkına varıyorum yalan olduğunun. Yaşım daha küçükken, hayallerle yaşayan o gençlerden biriyken, bana edilen iltifatlar öylesine mutlu ederdi ki beni. Ben onların prensesleriydim. Onlar da benim beyaz atlı prenslerim. Bana hep duymak istediğim sözleri söylerlerdi, bu da benim onlara inanmama yeterdi. Hep istediğim gibiydi sanki her şey. Biri gidince bir başkası gelir beni mutlu eder ve o da giderdi. Masalların da gerçek olabileceğini düşünmek istediğim zamanlarda bana bunu yaşatacak birini bulur ve kendimi kullandırırdım. Sana üzgün olduklarını söylerler ve affedersin. Böylece herşey yeni baştan başlardı. Sonradan anladım hayatın bir masal olmadığını ya da masalların gerçek olmadığını. Evet, bir süre için kendini dünyanın en özel insanı gibi hissetsen de bu bir yanılmaca.Ben bana söyledikleri o kişi değilim. Hep olmak istediğim o kişi olamam çünkü bu bir peri masalı da değil. Bu gerçek dünya. Keşke herşey istediğim gibi olsaydı. Ama ben bir prenses değilim ve etrafta beni alıp götürecek bir beyaz atlı prens falan da yok. Hiçbir zaman da olmayacak.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hayal ettiğin ve görmek istediğin böyle bir şey link Belkide senin prensin aslında bu link ama sen görmek istediklerini gördüğün için mutsuzsun bakış açını değiştirmelisin

1|0
    0|0
    • Çok hoş bir yorumdu teşekkürler lakin ben insanların görüntüsünden bahsetmiyordum sorumda

• çok teşekkür ederim en iyi cevap buydu

• Ben teşekkür ederim inşallah karşına kendi güzel gönlü güzel kalbi güzel seni anlayan biri çıkar sen yeter ki umudunu yitirip hayata olumsuz bakıp küsme her şey gönlünce güzel olsun ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• Mutlaka olacak..! Yeterki sen yalanla gerçeği ayırtetmesini fazla zarar görmeden bil- öğren.

Ya olmadı bana haber ver... Beyaz atım yok ama Beyaz otomobilimle gelir seni alırım be yaaa..!

Önemli olan Senin hayatla oynaman, onun seninle değil. Hayatın seni sürüklediği yere gitmekten ise, Hayatın yollarını kendine göre haritalandıracak meziyetlere sahip olmak önemli olan ;-))

0|0
    0|0
  • bu senin fotonsa gerçekten prensesler kadar güzelsin. ama beyaz atlı prensin olması sana bağlı. beklentileri yüksek tutarsan hayallerini uç noktada tutarsan hiçbir zaman olmaz. ama herhangi birini beğenip onu öyle kabul edip beyaz atlı prensin olarak görebilirsen mutluluğu yakalamış olursun. pembe panjurlu ev masallarda olur. ve sadece hayalleri süsler.

0|0
    0|0
  • hayatı masal haline getirebiliyormusun

ağzının tadı varmı

gerisi boş

0|0
    0|0
  • her başlangıç bir sonu tadacak,öneli olan nasıl sona erdirdiğimiz hiçbirşey ölümsüz değil arkadaşım :) bunu farketmen olgunluk merdivenlerinde senin için küçük ama insanlık için büyük bir adım attığın anlamına geliyor ;) sorgulamaya devam et

0|0
    0|0
  • ileride oolur illaki takma kafana ;)

0|0
    0|0
  • ablacım o iltifatlar herşeyy güllük gülistanlıkken söylenenlerdir öenmli olan ayrıldıktan sonra çıkarlarr bittikden sonra söylenenlerdir ...buda böyle bilinee

0|0
    0|0
  • Her prensesin bir prensi olur elbette

0|0
    0|0
  • vay beee duygulandım cidden güzel yazı

0|0
    0|0
  • olurda haytına gelenlere dikkat etmen lazım

0|0
    0|0
  • s*ktir et anı yaşa .

0|0
    0|0
  • canını sıkan biri varsa dizinle vur testislerine onların canları sıkılsın :)

0|0
    0|0
  • asla umudunu kaybetme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Profildeki sen isen çok güzelsin bikere. ama buna rağmen üzüldüğün birşeyler varsa aklını kullanamıyosun demektir ya da şanssızsın..

Dünyayı tospembe görmek istersen baştan kaybedersin zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...