Umut ederek beklemek..

merhaba arkadaslar.

yaklasık bir yıldır öyle böyle devam eden bir iliskimiz var. ama yine de birbirimizi bırakmadık. cok kavga ettik ayrıldık ama hepsi cok sacma sebeplerdi. en sonki kavgamız ise ; pazar günü mesajlasıyorduk cevap vermedi, pazartesi sabah günaydın mesajı attım yine cevap yok salı günü benim dogum günümdü bir baktım bir numara arıyo is yerinden arıyor sen bana niye mesaj atmıyosun hic mi merak etmiyosun dedi ben sana attım sen cevap vermedin dedim mesaj hakkım yoktu dedi ya bir insan söylemez mi önceden ya da pazar günü aksamı arasın böyle böyle diye yok bir de dogum günümde beni azarladı ben de seni aramıcam dedim kapadı yüzüme. ben de keyfin bilir dedim. bugüne kadar hic konusmadık. sabah mesaj attım ama beklentisiz..sizce atar mı cevap cünkü cok sacma bir neden bir de dogum günümde azarladı kutlamadı bile :( ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hala ondan medet umuyorsun ya nedir bu çaresizliğiniz anlamıyorum. Çok mu çirkinsin, çok mu iticisin. Sana erkek mi yok bu memlekette.

0|0
    0|0
    • seviyorum cünkü tek neden bu

• kimse zorla kimseyi sevemez ama insanın gözleri yalan söylemez seviyorum diye bakıyordu..

• Sen kendini avutmaya devam et. Ben bir şey kaybetmem.

Erkekler Ne Diyor 2

• ilişkiniz pamuk ipliğinde gidiyor... bence daha sağlam temelli ve bağlı bir yapıya kavuşması gerekli...yoksa uzatmamanız her ikiniz içinde hayırlı olacak gibi görünüyor.. en iyisini sen bilirsin.. iyi şanslar

0|0
    0|0
  • kendini beğenmiş tiplerden bir tanesi böyle erkeklerden ne buluyorsunuz anlamıyorum sizin için ölmek isteyen birisiyle olmazsınız nerde bu tipler var onunla birlikte olursunuz bayanları anlamak gerçekten zor ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Coktann bitmişşşş..

Bizim için zor yıkılsada hep bir tamir içindeyiz hep bir umut içndeyiz. Seven insan dogum gününü kutlamazmıı abiii nasıl mesaj atmadan nasıl durabilir seven diyoruz yokk bu kaçmays başlamışş bilee yavaşdan aklını toplaa.!

0|0
    0|0
  • Kusura bakma gülüm alınıpta kızmayasın bana ama sana aşık değil.. Olmuyorsa zorlamayacaksın. Beyefendi üstüne düşmeni istiyor.. Böyle aşk olmaz. Kendine biraz ssaygı duymalısın, sevgini hakeden biriyle beraber olmalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...