Reddeden kız fikrini değiştirmek mümkün mü ?

Kız yakın arkadaşımdı sonra ondan hoşlanmaya başladım ve arkadaşlarımın baskısıyla salak ve uzun bir mesajla açıldım bunu yakın arkadaşken yaptım. Mesajıma bile cevap vermedi karaktersizlik olur diye düşünmüş sonra 15-20 gün sonra yanıma gelip konuşalımmı dedi.Ve beni arkadaş olarak gördüğünü hala arkadaş kalabileceğimizi söyledi.Bende zaten ümit vercek bişey yapmadın üzmedin merak etme dedim.Ama hala sempatik hallerini seviyorum başka kızlarla konuştum tam çıkıcam bu kız aklıma geliyor ve konuşmayı bitiriyorum.Gerçekten seviyorum yardım ederseniz sevinirim.

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• keske hoşlandıgın kişiye ona olan duygularını mesaj yoluyla ıletmeseydın.

keske yüz yüze konussaydın boyle daha ciddi olurdu.. sımdı yapamadım cekındırm dersin bana

neyse bır daha kı sefere facebook, ya da mesaj yoluyla acılmassın ...

kızı sevıyorsun ama acele edıyorsun . acele etmen kızı kaybetme aşamasına gelmiş ama kaybetmemıssın kızı. kaybetmemişsin dedım cunku 15 20 gun sonra yanına gelip konusmus senınle . eger gelmeseydı yanına unut demekten baska bır tavsiye vermezdım...

kıza ılgın varsa ılgını kes. sankı hıc mesaj yolllamamıs gibi bir rahatlıgın olsun .

sankı ondan hıc hoşlanmamıs gibi...

aradan zaman gectıgı zaman sana olan ılgısı degısmısse yanı ılgılenıyorsa tekrar gıder yanına konusursun

yok hıc bır degısıklık yok ıse . kusura bakma senı gercekten arakadas olarak goruyordur.

0|0
    0|0
    • Peki istemezse arkadas olabilirmiyim tekrardan

• kız ıle arkadas olman nsana daha cok umut verir ve daha cok acı cekersın adamım.

kafanda hep _ acaba_ sorusunu olur . bence uzak dur.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• sen yoluna devam et başkaları ile

0|0
    0|0
    • taliplerim oldu da bu kız baya etkiledi beni istemiyorum başkasını anlıyacağın çözüm yok muhiç

• malesef dostum

• Peki tekrar arkadas olabilirmiyim sence

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum bende aynı dertten sayılırım ve çözümü yok başka kızlarla konuşuyorum dedigin gibi mesela bir kız çok seviyor beni ona bile karşılık veremiyorum senin benim gibilerin içinde kötülük yok olsa zaten çıkarsın ama aşk işte her zaman bir kişi daha çok sever karşılıklı sevgi bulmak zor o yüzden biraz zamana ihtiyacın var kendini başka şeylerle avut mesela çalış git spor yap sosyal hayatını güçlendir arkadaşlarınla gez onu düşünmicek herşeyi yap ama ne onun olduğu yerden geç nede görmeye çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...