Beni sevdiğini nasıl anlayabilirim

Bu sene hazırlık sınıfındayım anadolu mezunuyum ama okulum cok iyi değil okulda bursluyum hoslandıgım kisi ise cok iyi bir liseden mezun durumları da oldukca iyi bana sürekli cok yakın davranıyor aslında tam olarak hoslantı diyemem ama icimde ona karsı bir seyler var sınıftaki kızların yarısı onu seviyor ve sürekli aranızda bir sey mi var diye soruyorlar ben o bana bir sey soylemeden konusamıyorum dediğim gibi kendimi biraz ezik hissediyorum gecen gün ikimiz bir projeyi birlikte yaptık cıkısta beni yemege davet etti kabul ettim gittiğimiz zaman da kendini bayaa actı görüslerinden ailesinden bahsetti sizce bir sey hissetse o an soyler miydi hislerini yoksa her an her sey olabilir mi bu arada sınıftaki kızların hepsiyle iyi anlasıyor ama bana karsı daha farklı

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdıklarından anladığım kadarıyla Beyfendi hazretleri sana ayrıcalıklı davranıyor. Sen onun için özelsin. Bu durumunuza çevrenizdeki herkes da farkında. Sorun ise senin kararsızlığın.

Bir defa şunu en baştan bir kesinleştirelim" Hiç bir şekil ve sebepten dolayı ezik durumda değilsin" , kaldı ki senin saydığın unsurlarda hiç mi hiç değil, hatta aksine, meticede aynı sınıfta ve bölümdesiniz. Hayatın size yollarında neler sunacağını da bilemezsiniz.

Sanırım beydendi hazretleri kalıcı ve uzun bir ilişkiden yana. Sende böyle birşey düşünüyorsan ( ki bir ilişki mutlaka olacak) Sen de onu yemeğe davet et ve kendinden Ailenden bahset. Yemeğin sonunda da " Bizim bu arkadaşlığımız nereye doğru gidiyor veye gitmesini istiyoruz ? " diye sor.

Akabinde de hemen " Farklı bir arkadaşlığımızın olduğunu düşünüyorum ve duygularımı ona göre kontrol etmeliyim ki, bu da ortak verilecek bir karara bağlı. Ben mi yanlış algılıyorum yoksa durum karşılıklı mı? " diye ilave et. Topu ona atmış olursun. Baktın ki defans zayıf bir penaltı kazındır kendine " Şut ve GOOOoooo...! " yaparsın :-))

Şöyle ki " Bu samimiyetimizin bir adını net olarak koymamız gerekiyor! ne ben , me de sen çevremize karşı mahçup olmamalıyız diye düşünüyorum !" dersin.

Gerisini de sonra planlarız :-)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sana karşı farklıysa hoşlanıyor olabilir sende uzak durma konuş onunla bir projeyi daha birlikte yaparsanız işlem tamamdır keyfine bak :)

0|0
    0|0
  • İlk bulusmada açılacak diye bisey yok.. ya seni çok yakın bir arkadaş olarak görüyo veya senden hoşlanıyo.. bunu konuşmalarından anlarsın zaten..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...