Bu gün eğer çıkıyor olsaydık 1.senemiz olacaktı.... Bu buhrandan nasıl çıkacağım?

Bu gün eğer çıkıyor olsaydık 1.senemiz olacaktı. Şu an o kadar bunalım buhrandayım ki. Ayrılalı 8 ay oldu hala gel-gitler yaşıyoruz. Buluşmak istiyor olmuyor bir türlü. Ya da hep kavga ediyoruz ama o her ay mesaj atıyor. Mart'ın 20'sinde aradı yine kavga ettik bu gün ise yıldönümümüz.. Bu buhranda çıkaracak bir şeyler söyleyin bana lütfen. Ti'ye alacaklar yorum yapmasın boş konuşmak hem çene yorar hem de parmaklara zarar..

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Artık bitmiş olan evin üstüne ev kurulmazda yapılmazda,plan yanlışsa temelden yıkmak dogrusunu yapmak lazım dı,arada aramak yeniden başlarmı acaba demek yanlış,çünkü hep acaba kelimesi beyne yer etmiş durumda,kavgalar,ufak sorunlar,arkadaşlıkta ve ilişkide hep batar,insanların birbirini anlaması bu saatten sonra zor,olur,onun siyah dediğine sen kara dersin,birmüddet sonra ak dersin,o beyaz anlar,aynı noktada olursunuz ama hep diken üstündesiniz,tepkiler farklı olur,bu sıkıntıdan kurtulmak için geçmişe bir çizgi çekmek lazım,yaş kemalde artık,bu saatten sonra kimse kimseyi kaldırama ve kendinizide kandırmayın,hayata geniş açıdan bakın ve yeni ugraşılar,yeni insanlar ve planlarınız olsun,gezmek dolaşmak yeni yerler görmek,kitap okumak,hepsini unutturur,bir zaman gelirde aklınıza gelirse sadece yüzünüzde gülümseme olur,yeni arkadaşlar edinin.karamsarlık hep sizde kalmasın,eve kapanmayın,aşk şarkıları dinlemeyin,günlük yürüyüşler yapın,hepsi geçer.

0|0
    0|0
    • Ciddiye alıp yorumladığınız için teşekkür ederim.

• teşekkür ederim,dogrular ve ciddilikten yanayım,

Erkekler Ne Diyor 4

• Eski sevgilin orda çatır çatır gezsin sen burda Hüzünlu gözlerle 'Benim gibi olmayacak .'Benim gibi olmayacak . bıt bıt bıt , benden uyarması insanlık ölmedi

0|0
    0|0
    • Onu ancak senin gibi kekolar dinler. bana hitap etmez dediğin tınkırtı.

• tatlı aşk kavgaları yapacak birini bulamadım ona yanarım sadece..olmadı sevenim telli duvaklım mutluluk yollarım taşlı topraklı.gözlerim ne yapsın kalbim boş.

0|0
    0|0
    • Kavgalar cılkı çıkıyor bi saatten sonra.

• Onu bunu boşver de hala; emmi nasıl?

0|0
    0|0
  • yanık parçlar dınle geçer geçer..

0|0
    0|0
    • Anathema-flying.

• iyi hayatın anlamını ıkı dklığınada yaşattıysak ne mutlu türküm diyene

• Teşekkürlerimi sunuyorum=)

Kızlar Ne Diyor 6

• 4 ay çıkmışsınız sanırım. 8 aydır ayrıysanız büyük ihtimalle bugünün yıldönümünüz olduğunu hatırlamıyordur.

Onu tamamen hayatından çıkarman senin için en iyisi olur.

0|0
    0|0
  • Peki ikinizde eskiye sunger cekin birbirinize bir sans daha verin . Ama asla eskiyi konusmak yok.. Boyle eziyet cekeceginize denedik ama olmadi diyebilirsiniz ..

0|0
    0|0
  • sana ulaşmasına izin verme hattını değiştir bu çok bir iş değil.unutma seni isteseydi ayrılmak zorunda kalmazdınız ve bu kadar kararsız git geller yaşayan adamdan bir hayır gelmez.hee dersen ki ben yedek de biri olmaya da rağzıyım o zaman bunlara eyvllh diyip susacaksn :))

0|0
    0|0
  • gel gıt olan ılıskının sonu yoktur buna emın olabılırsın

0|0
    0|0
    • Sıkılacak sonunda bu durumdan. Hiç bir netice alamıyor ki..

• görüsme.

0|0
    0|0
  • neden ayrıldınız canım. bulusmak ıstıyorsa madem duzgunce konusun 2 dk bulusun

0|0
    0|0
    • Biraz uzun bir hikaye canım anlatıp uykunu getirmek istemem. Hem eski sevgilisinin çomak sokması ve de kendisinin yalanları.. Başka bir şehirde okuyor ama hep buluşmak istiyor. Ya da her ay mesaj atıyor..

• espri mi yapmaya çalıstın sen ? :)

• anlıyorum.. bizdede eski sevgilisi sorun cıkarmıstı ona benı sevdıgını soylemıstı kızda gelıp senı cok sevıyor demıstı konu kapanmıstı uzatmayın sızde affedebılıyorsan ama sen bılırsın ne dıyım

Yükleniyor...