Sizce bu iliski kurtulur mu ?

ay bir ilişki yaşayıp alkolü fazla alması sebebiyle atrildik ayrıldıktan sonra barışmak için çok fazla bir çabası olmadı yaklaşık 10 gün sonra arayıp aklının karışık işle ilgili sıkıntılarını ilişkimize yansıttığını ve özlediğini söyledi ve görüşmenin sonunda kanki ayağına yattığı için ertesi gün mesajlaşırken birdaha konuşmak istemediğimi söyledim.sevgililer gününde özlediğini konuşmak istediğini aslında yazmasının bişey ıfzde etmek için olmadığını filan yazdı konuşmayı kabul edip ertesi gün telefonda konuştuk özlediğini böyle olmamasını söyledi ama konuşmamız askıda kalıp görüşmeyi sonlandırdık ve 1 hafta aramadı.yaklaşık bir hafta sonra arayıp neden onu hiç aramadığımı sordu yarım saat kadar telefonda konuştuk.görüşmeyi sonlandırdıktan birkaç saat sonra düşünüp aklımı kurcalaması için hiç bir fedakarlık yapmadığını haletmediğini ve arkadaş kalma saçmalığını yaşamak istemedimi söyleyip konuşmayalım bir daha gibi bir mesaj gönderdim.cevap yazmadı zaten normalde de bu tarz mesaj gondrrdiğimde cevap yazmadı.yaklaşık 10 gün oldu hiç aramadı..acaba amacı nedir tekrar arar mı ? Aşık midir bana ? Benim arayıl yazmam doğru mu ?p yazmadı.yaklaşık 10 gün oldu hiç aramadı..acaba amacı nedir tekrar arar mı ? Aşık midir bana ? Benim arayıl yazmam doğru mu ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• senin yerinde ne arar ne sorarım böyle birini..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana Ayak Fetisisti Olan Degerini Bilecek bir Erkek Lazim.profil resmin de cok hosuma gitti.O resimdeki Ayaklariyla Tekme Atan Kadin Sen,o vurdugun kum torbasi da ben olsaydim keske!ne sansli kum torbalari var yaa:))

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum, büyük ihtimalle , yeni liman arayaşında, ama eldeki bulgurdan da olmak istemiyor, o yüzden önüne bakıp, arkada bırakman daha mantıklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlişki kalmamış ki ortada.

0|0
    0|0
  • iki mesaja

iki telefona tavlanıcak, gönlü alınacak kızsan ara tabi.

Aşk böyle bişey değil.

0|0
    0|0
  • okudum şimdi üzülerek söylüyorum üzülmede o bitirmiş kafasında seni arkadaşı olarak göruyor artık yani birsey bekleme önüne bak unut demiyorum zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...