Zor gününde yanında olmak ıstemek ama nankörl8k görmek

dusunun yakın bir arkadasınızın sevgılisinden ayrıldıgını ve üzgün oldugunu aynı zamanda sizinde ciddı saglık problemınız var her seye ragmen arkadasınızın yanında olmaya calısıyorsunuz ama sebepsiz yere size cevap vermıyor takmıyor ne yapardınız ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere bakıs acını degistirmelisin ve olaya nankorluk gozuyle bakmamalısın. Su an ki davranıslarıyla da arkadsını degerlendirme. Yeni ayrılmıs cokuste sonucta. Bazen en sevdiklerini bile yanında istemezsin, yalnız kalmak iyi gelir. Bu sevmedigini gostermez ama. Sen onun yanında oldugunu hissettir ama ısrarcı olma. Kendini toparladıgında ilk sana donecektir zaten dogru yaklasmıssan ona. Hem gercekten yersiz davranıyorsa bile yakın arkası degil misin? Bugunler de gostereceksin yakınlıgını, gercek dostlugunu. Seni terslese bile Pasa pasa katlanacaksın ozune donene kadar. :)

0|0
    0|0
    • bak canım benım kırıldığım nokta ne bılıyor musun tamam konusmak ıstemiyor olabılır ama bunu ıkı kelımelık mesajla dıle getırebılir değil mi ? Üstelık o derece perişan bırısı facede 7 24 takılabilır mi ? Benim ölüm tehlikem oldugu halde buna üzüldüğümü bıldığı halde bana ıkı kıytırık mesajı cok görüyorsa özüne döndügünde benı bulamaz uzgunum ben agrılarla cebellesırken kendıme moral veremıyorken ona moral olmaya calıstım

• bu nankorluk değıl de ne tamam bende üzülürüm sevgılımden ayrılsam ama bu hayatta astktanda �nemlı seyler var salaklık bendeonda derdımın arasında yanında olmaya calıstım

• Canım o sana senin ona verdigin degeri vermiyor. Kafana takma. Herkes her seyi haketmiyor unutma.

Erkekler Ne Diyor 1

• sittir çekerdim..dallamaya bak

0|0
    0|0
    • merak edıyorum nasıl oldugunu diyorum yine cevap yok tamam konusmak istemiyorsan uygun bı dille konustmak istemiyorum de dimi böylesı ayıp değil mi

• 7 senelık arkadaslığımız var ama bunu haketmedım ben

• üzüldüm senin adına.

Kızlar Ne Diyor 3

• çokta şeyimdeydin sie derim.

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • s****ir eder hayatıma devam ederdim ip**yi

0|0
    0|0