Üni. okuyorsunuz ve sınıfa yeni gelen

sınıfa yeni gelen birisi var yatay geçiş ile gelmiş dönem başladıktan yaklaşık 2 ay sonra ve aradan yaklaşık 5 ay geçtiğini düşünün o çocuk hala kimse ile konuşmuyor hiç bir kıza bakmıyor selam veren olursa alıyor kulaklık kulağında sürekli müzik dinliyor kimse umurunda değil bir nevi okuduğu şehirde oturuyor yani kendi memleketi ne düşünürsünüz :) ?

Güncellemeler:
bu bahsettiğim kişi şahsımdan başkası değil cool olmak gibi bir niyetim yok sadece en kalabalık ortamda bile yalnız kalabiliyorum en sevdiğim şey sade ve yalnızlık dışarıdaki insanların benim hakkımda ne düşünebileceklerini merak ettim teşekkürler hepinize :)
bu arada asosyal falanda değilim sınıfta benden daha sosyal birisi olduğunu sanmıyorum bu konuda kendime fazlasıyla güveniyorum ki sürekli gezen bir tipimdir tabi seyehatler tek başına olunca bir başka oluyor

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• bu tamamen kişilik meselesi aslında. Yani asosyal olduğundan ya da öz güvensiz ya da cool görünmek için öyle olduğunu düşünmüyorum. Hani ergen olsa olabilir bu saydıklarım, ama yetişkin bir bireyin bu kendi tercihidir. Bazı insanlar kalabalığı sevmez, her yerde yalnız olmaktan hoşlanıyor . Ben de kalabalık ortamlardan çok hoşlanmam, mütevazi olmak adına muhabbetlere dahil olurum ama tercihim yalnızlıktan yanadır :)

1|1
    0|0
  • bende öyle bir insanla karşılaştm ve onun tavrı bizimle konuşmamaksa bende konuşmadm sadece izledim ve ona gıcık olabileceği konu açıp tartştm(konuşarak) ve nasıl birisi oldugunu (iyimser tavır)hemen kendi kişiliğini ve hayatını söyler ve söyledi de sonrası sana kalmış dene bence

0|1
    0|0
  • belki vardır bir sıkıntısı.

0|1
    0|0
  • ne düşüncem onun da tavrı öyleymiş

0|1
    0|0
  • psişik güçleri olduğunu düşünürüm..

ne düşüncem soğuk nevalenin teki derim :/

0|1
    0|0