Intihar etmeyi bile düşünüyorum artık..

iğrenç bir aileye sahibim annem hariç hepsinden nefret ediyorum. iki gün önce tayt giydim diye neler geldi basıma ama hemen aklınıza dısardakiler gibi gelmesin dizimden bir karıs asagıda bedeni bol olan bir hırkanın altına giydim diye bir nevi pardesü uzunlugunda bir hırkanın altına yani ayagımdada orta uzunlukta bir çizme vardı yanı bacagımın en fazla 7-8 cmi gözüküyodu.hırkanın boyuda böyle link eni dahada bol üzerime falan yapısmıyodu yani bu yüzden dayak yedim eve kapatıldım gittiğim kurstan alındım üniyi de dondurcakmısım öyle istiyolar çünkü. ya kacıcam ya evlenicem ya da intihar edicem yoksa kafayı yicem.ne yapmalıyım ?

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar insan mı yaaaaaaaa bilmiyorum bunu sana kim yaptı baban mı abin mi ama insanlıktan nasibini almadıkları kesin umarım sen bir gün kendi ayakların üzerinde durursun ve o adi bana da yaşlanınca sana muhtaç olur sende onu sürüm sürüm süründürürsün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• tayt vazgeçilmezin olmamalı en azından neden intihar etti dediklerinde tayt giydirmiyorlarmış demesinler yani tabi intiharda etme ama tayt çok ufak b*ktan bir bahane yani onu demeye çalışıyorum

0|0
    1|0
  • bir don yüzünden hayatını mahvetme

1|1
    1|0
  • Yok artık sende yaa. Kapalı mısın açık mı ? Hani yani bu yüzden mi bu kadar sorun ettiler ? Öyle bir dayatma mı var

0|0
    0|0
  • evi terket mor çatıya sığın.

0|0
    0|1
  • İşin çok zor arkadaşım allah yardımcın olsun

Kaçmayı aklından bile geçirme

Evlilik konusunda da yağmurdan kaçarken doluya tutulma

Biraz daha sabretmeyi dene

0|1
    0|0
  • Ayaklarin guzel mi Bari?eger guzelse gel benimle evlen ve kurtul.mutlu mesut yyasayalim.ciddiyim ama ben!

0|0
    0|0
  • ailen haklı,doğru olanı yapmış.sana böyle bir aile verdiği için dua et allaha

0|1
    1|1
  • Intihar et ... Yazmasi kolay bir igne batir kendine batira bilecekmisin.

Ailenin sana olan guvenini saglamlastir gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
  • Giyme sende yapabileceğin bir şey yok.

0|1
    0|0
  • sana aklı vbasında koca lazım evlenın rahat gıyınırsın okuluna devam edersın bı dahada onların yuzunu gormessın

0|0
    0|1
  • 18 yaşını geçtiysen şikayet et. Neticede özel hayata ve kişinin hür iradesine karşı yapılan bir tacizdir bu

0|0
    0|0
    • eğer bir evim bir işim olsaydı,olabilirdi

• Allah yardımcın olsun. Sakın evden kurtiliyim diye evlenme sevmediğin biriyle...

0|1
    0|0
  • saçmalama herşeyi olurunu bırakr bir qün mhakkak düzelecektir

0|0
    0|0
  • abartmışlar evet sık dişini üni bitince işe girip evlenirsin bir an önce †

0|0
    0|0
  • Kaçmak ve sırf kurtulabilmek için evlenmek bunlarda birnevi intihar zaten yani sen her adımında intihar edeceksin evet belki sert bir ailen var ama seninde sabrın var sabretmelisin elbet bir gün evleneceksin ama herşeyinde zamanı var

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun..

0|0
    0|0
  • Sakin ol onlarla konuşmayı dene.

0|0
    0|0
  • üzüldüm, cahillik bunu yaptıran.

0|0
    0|0
  • 18 yaşının altındaysan aileni katlet bence çok ceza almazsın hemen kafan rahat olur

0|0
    0|1
  • bence sakin olmalısın

0|0
    0|0
  • huylarına gitmeye çalış bu da bir taktiktir

0|0
    0|0
  • Tayt giyme olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • Kimliğini al gel.

0|0
    0|0
  • evlenmen lazım

0|0
    0|1
  • burdan kaç desek kaçcanmı ?

0|0
    0|0
  • Kocaya kaç kurtul

0|0
    0|1
  • sen nerede yaşıyon öyle ya ne biçim insanlarmış bunlar polise baş vur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu sebepten evlenirsen , iki arada bir derede bulacağın adam da sker hayatını , intihar etsen ne olacak ki 2 haftaya susar kaldıkları yerden devam ederler..

Rahatsız olduklarını bile bile giyme, mümkünse bir kıyafeti giymeden önce , babana danış, bunu giyebilir miyim tarzında , ılıman yaklaş.. İnatlaşırsan asi olarak kabul edilip eğitilmeye çalışılırsın , şu an olduğu gibi..

Aile ortamınız nasıl ise ona göre yaşamayı öğrenin lütfen.. Herkes tayt giymek zorunda değil ki..

0|0
    0|0
    • annem bosadı babamı aynı evde kalmıyoruz

• ailen senın tayt giymene vs kızıyorsa ve bunu bile bile giyiyorsan haketmişsin kusura bakma bukadar meraklı olma herşeye .

1|0
    0|0
  • kocayı falan unut.

genelde yağmurdan kaçarken doluya tutuluyor insan hem de ne dolu.

hem de bu devirde evlilik ile baba evinden kurtulmaya çalışmak akıl karı değil.

ne yapılabilir diye düşünüyorum biraz o insanların suyuna gidin okulunuzu bitirene kadar en azından.

açıkçası bir anlık sinirle yapılmış birşey bence bu tavır yoksa dediğiniz kadar vahşi olsalar bırakın universiteyi ilkokulu bile zor görürdünüz siz.

sadece biraz sabır.

0|0
    0|0
  • Gorduklerinde hirkan acikmiydi belki bu yuzden bu sekilde tepki verdiler yanlis olsada.

Zormus ya Allah yardimcin olsun..

0|0
    0|0
    • hayır ya değildi

• Ozaman sacmalamislar ya bak sinirlerim hopladi valla. Daha nasi giymeni istiyolarmis Allahim ya.. Haksizliga ugramissin canim ya insallah aklari baslarina gelir. Intihari da aklindan cikar lutfen..annen yaninda sana destek belki annen onlarla konusmali

• insan olduklarını ya da laftan anladıklarını mı sanıyosun sanıyosan,yanılıyosun

• düşünme icraata geç. düşündüğünü yapacaksın bu hayatta

0|0
    0|0
  • İlk önce dua et.

0|0
    0|0
  • Kaç bence.

0|0
    0|0
  • Sabret sabret

0|0
    0|0
  • tekrar giymicem de söz ver yalvar yakar kursunada okulunada devam et ayaklarının üstünde durabiliceğin zaman paranı kazanabiliceğin zaman karşılarında dimdik durabilir derim.

0|0
    0|1
    • annemde böyle diyo

• teşekkür ederim

• rica ederim

Yükleniyor...