Ilk buluşmada 3 mekan değişikliği....

ilk kez sürekli davette bulunan bir arkadaşımla dışarı çıktık. 4 saat içinde üç farklı mekan değiştirdik. dediğine göre aynı mekanda fazla duramıyormuş. ben biraz evcimenim dışarı çıktığımda da aynı mekanda saatlerce oturur evime dönerim. bana tuhaf geldi yani sizce normal mi? (oturduğumuz yerler cafe ortamı gece gezmesi değildi)

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Mafya ayakları olabilir mekana gittiğinizde sırtını dışarıya kapı girişine veya cama dönüyomu bak eğer dönmüyosa g*tüm g*tüm uzaklaş o heriften çkatırmadan inceden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• luZumsuz bir hava vermek ıstemış belkıde,gezerım tozarım renklıyım:)

bende sahsen oturayım kalkmam ordan,ne o oyle ay bunaldım ay daraldım ay kastı burası,cekılır degıl boylesı kızlar mesela..

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • belki normal belkide :)) eski arkadaslariyla denk gelmek istemiyor

0|0
    0|0
  • bunu bende yapıyorum bazen gerçekten elde etmek istediğim kızlarda nedeni sanırım elde edemediğini görünce daha farklı yollara başvurmak farklı yerlere götürüp daha çok memnun olduğunu düşünüyor insan bazen :D

0|0
    0|0
    • elde edemediğini nerden anlıyorsun peki:) yani mekan değiştirmek için kızdan nasıl bir tepki görmen lazım?

• daha suskun daha somutkan hallerinden koltuğun köşesinde oturur suratı hafif asıktır dolayısıylada sıkılyıor diye düşünür farklı ortamlara götürürüm

• Normal normal bende de öyle oluyor bir süre sonra daralıyorum mekandan başka yere geçiyorum . Hatta okurken bir an benimle mi buluştun diye düşündüm :)

0|0
    0|0
  • bence daha sakin bir mekan içn değişmştr okadar mekanı belkide rahatca öpüşmek içndr bilmeyız gerci ama tahminm

0|0
    0|0
  • bnde öyleyim oturduğum mekandan çabuk sıkılır bir başka mekana geçerim..

0|0
    0|0
  • bebe kurtluymuş :)

0|0
    0|0
  • demekki ex manitalar mekanları biliyor pişti olmayın diye değişimiş :D

0|0
    0|0
  • Allah Allah para bol galiba beyfendide asdashkfaf

0|0
    0|0
  • Aynen bendede var öyle bir huy çabuk daralıyorum bulunduğum ortamdan değişilik arıyorum

0|0
    0|0
  • Bana pek inandırıcı gelmedi. Oturduğu sandalyeden yukarıya doğru bir cisim dokunmuyorsa sorun olmaması lazım. :-)

0|0
    0|0
  • sıkıntısı olan insan davranışı

0|0
    0|0
  • bende de öyle bir durum mevcut. sıkılıyorsun o kadar.

0|0
    0|0
  • ters bana görede

0|0
    0|0
  • Adam senle piyasa kapıyor tatlım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• normal bence...bende öyleyim aslında ama yanımdaki insan rahatsız olur diye bişey demiyorum aynı yerde dört saat oturduğum olmustur :)

0|0
    0|0
  • O çok sevgili değiştirir. :D

0|0
    0|0
    • aaa bak keşke o akşam gelseydi aklıma tüh şöyle güzel bir cevap verirdim:))

• yapıcam yapıcam :)) sağol canım

• Rica ederim. :))

• Ben de oyleyim, bir mekanda tek bir sey icerim, atiyorum cay ictim kahveye baska mekana gecerim. Burdan bir arkadasla bulustugumuzda lanet etmistir yerimde duramama diyorum ancak sevmis o gunu herhalde. En azindan pisman misin dedigimde yok diyordu

0|0
    0|0
    • beni de rahatsız etmedi açıkçası hatta benim için de değişiklik oldu ama ben böyle olmadığım için çok da dışarıda takılmadığımdan acaba normal mi yoksa başka bir mesajı mı var bu hareketinin altında anlamadım:) sanırım gayet normalmiş gelen cevaplara bakılırsa:)

• Ne var bunda yav 4 saate 3 mekan cok degil.saatlerce de biyerde oturulmaz yani ben dayanamam.

0|0
    0|0
  • Normal olabilir..

Saatlerce aynı mekanda oturamam, yer değiştirmem lazım illa ki ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...