Bugüne kadar değerlendirdiğiniz ya da kaçırdığınız hayatınızın fırsatı olabilecek bir durum oldu mu ?

Bazen karar vermek zordur... Ve bu fırsatlarda herzaman bir bedel karşılığı sunulur size... Birşeylerden vazgeçmek ,ödün vermek durumunda kalırsınız... Her iki durumda da kaybınız /kazancınız vardır... 6 yıl önce USA a gitmeyerek kaçırdım ben hayatımın fırsatını... Bir daha kolay kolay gelmeyeceğini bile bile ...

Sizde neler var kaçan ya da yakalanan ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çinlilerin Türkiye'de açacakları firmanın başına geçme ihtimali vardı.

Ben okuyacağım dedim. Okulu da bıraktım sonra sdfs

Neyse ki firmayı da açamadılar, yoksa depresyona fena girerdim sfsdfs

0|1
    0|0
    • En azından tesellin var lan = )

• Senin zaten devlete gram hayrın olsa şaşarım m.k. =P

• Devlete karşıyıh, mülksüzler diyarının et parçasıyıh sdfsdf

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Cok güzel bir is teklifi vardi askerden önce ukraynada acilacak bir otelde caliscaktim.Ama askere gidicem dedim ):

Adam gel bir sene calis sonra gidersin geri dönersin dedi yok dedim

ne diye gitmediysem yani..Benim yerime giden simdi o otelin hem antalyadaki hemde ukraynadaki benim bölümün sorumlusu oldu :)

0|1
    0|0
    • Len 3 sene kalsan bedelli askerlik yapardın yaw = )

• öle.. ama yinede bazen söyle olsaydi dedigim oluyor

• Kendim kaçırmış gibi üzüldüm la. Asker kaçağı olur yine giderdim :)

• O kadar çok kaçırdımki, daha bana fırsat gelmesin değerlendirebilecek birine gelsin...

Bir keresinde uluslararası dev bir firma benim için kuzey avrupadan buraya insan kaynakları uzmanlarını gönderip mülakat yapmıştı. Ben alelade bir iş görüşmesi diye önceki günden kirli sakallarımı dahi kesmemiştim. Görüşmede öğrendim benim için gelmişler, e tabi torpil yok desem yalan olur

Kendimi dövdürmek istiyorum bazen =(

0|1
    0|0
  • Bekliyoruz hacı..

0|1
    0|0
Yükleniyor...