Trabzonspor-Fenerbahçe maçının sonucu sizce ne olur?

bana kalırsa 2-4 yeneriz Fenerbahçe ezici bir üstünlükle oynar zaten bir gol attımı sahaya maddeler yağar sizin düşünceleriniz :)

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• içimden nedense 2-1 ya da 3-2 gibi skorla yenecemiz geçti hayırlısı be

0|1
    0|0
  • 2-1 fenerbahce alir

0|1
    0|1
  • 3-1 Trabzon alır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Fenerbahçe son 4 deplasman maçında 3 mağlubiyet 1 de beraberlik almış Trabzonspor maçın favorisi ama beraberede bitebilir

2|2
    0|0
  • FB ve GS deplasman karnesi ortada FB yense bile hiç kolay olmayacak içimden beraberlik olmadı Trabzon geliyo ya da temenni bilemiyorum :)

0|1
    0|0
  • BeraberE biter gibi

0|2
    2|1
    • berabere bitmezse zaten biz kazanırsak bir tek trabzona dil 17 takıma birden ders vermiş olucaz .:))

• Sen cArsiyi yanlis tanimissin belli ki.gazi futbol bilgisi eksik taraftarın dediğine bakmak yerine her zaman dik duruş sergileyen taraftarı göz önünde bulunur derim

• sen çok iyi tanıtmaya çalışıyorsun taraftar grubundansın belkide :) 1453 taraftarındanım ben fenerbahçe nin ama birazda doru be :)

• 1 1 ya da 2 2 en kötü ihtimal 2-1 alir Fener

0|1
    0|0
  • bizim ceza sahasına girişlerimizde hiç sorun yok ama son vuruşlarda biraz sorun var bu yüzden bol pozisyonlu bir maç olacağını düşünüyorum. eğer son vuruşlarımız onura takılmazsa galibiyetle döneriz.. bene maç fenerbahçe ve onur arasında geçecek.

0|1
    0|1
  • dostum Trabzonspor ligden düşer iflas bayrağını çeker oyuncusuz kalır gerekirse ibrahim hacıosmanoğlu formayı giyer oynar ama bu maçı kaybetmez aranız malum Trabzonsporla :D

0|1
    0|1
  • beraberlik olacak gibi

0|2
    0|0
  • içimden trabzonspor alır diyorum ama fener in bir adım önde olduğu da gerçek ...

0|1
    0|0
  • sizin arkayı yağlayacaklar bak görürsün.

1|1
    0|2
  • kan çıkar...

1|1
    0|1
  • iddaa da 2-3 gol vericem

0|1
    0|1
  • 0-3

0|0
    0|0
  • skor tahmin edemem ama inşallah Trabzon kazanır