Kendimi suçlu hissediyorum haklı mıyım ? :/

İnternetten tanışmıştık 3 senedir görüşüyoruz.Sürekli kopuk kopuk oldu zaten.Bi gün içmişti biraz kafası iyiydi anlattı herşeyi.Arkadaşları istememiş boşver buradan buluruz demiş.Evdeki babası da buraya gelmesine laf söylemiş.Geçen aradığında,evlilik konusu açıldı başarıcaz seninle falan dedi.Şimdi de face e O kadar insanı boşuna kaybetmedim, olacak tarzı bişey yazmış.Kendimi suçlu hisediyorum ya çünkü zaten kopuk bir ilişki var ortada ilerde ne olur ne olmaz belirsiz :S

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• anladığım kadarıyla baya bir ayrılıp barışmışsınız böyle ilişki zaten yürümez daha konuşmayacaksın o yoluna sen yoluna her zaman da söylüyorum sanal aleminde tanışıp sevgili olanlar hep bu durumlarla karşı karşıya gelir o yüzden sanaldan kesinlikler birisiyle görüşüp böyle hayallere kendinizi avutmayacaksınız sadece bayanlar değil erkekler içinde geçerli bu durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazen olmaz ;

Hayat istediğini sunmaz,

Sunsa da uymaz.

Ya zaman yanlıştır;

Ya mekan.

Belki de insan...Emek verdiğin her şeyin karşılığı, o emeğe saygı olarak dönmüyor.

Öyle olmadığı için, yıllarca emek verip büyüttüğün evladın bile karşına;

''Hayırsız evlat'' olarak çıkabiliyor!

0|0
    0|0
  • mantıklı davranıyorsanız sorunların üstesinden de bu şekilde geldiyseniz ilerde de yapabilirsiniz

1|0
    0|0
  • içinde tereddüt varsa cocugun ailesini daha fazla karşısına almasına izin verme. sonra ortada bırakma cocugu yazıktır

1|0
    0|0
  • döneklerden nefret ederim senden de nefret ettim şimdi.

0|0
    0|0
    • döneklik değil o kaç defa ayrıldı geri döndü böyle olunca da kafamda soru işareti kalıyor

• aşk için yapılan fedakarlıkların karşılığı döneklik olmamalı...

• okumadım ama haklısındır herhlde iyidir yani

0|0
    0|0
  • sen evlen gerisini aşarsınızz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendini neden suçlu hissettin ki

1|0
    0|1
    • işte o yüzden

çirkinim ben ya o cidden yakışıklı ama tipe bakmıyor.inanasım gelmiyor bilmiyorum.ileride aşk bitince ne olacak :/ sürekli bıraktı gitti geri döndü nasıl güvenicem ? çok sinirli arada alkol falan alıyor ben zaten çok kuruntu yapıyorum aklıma geldikçe ne yapıcam bilmiyorum

• bak bırakıp geri döndü ve güven yok diyorsan önce bir duracaksın...

güvenme...dahası madem seni seviyor güvenini sağlasın..

ayrıca çirkin olaman onun sana aşık olmasına engel değil...

Yükleniyor...