Bugüne kadar size en komik gelen anınızı paylaşırmısınız?:)

Amacım sizleri geçmişe götürüp yüzünzde tebeessüm olusturmak arkadaşlar .bu anınız çocukluktan yaramaz ve komik bisey veya yakınlarda geçirdiginiz birsey olabilir:)cevaplarınız için teşekkürlerr:)

Güncellemeler:
Arkadaşlar ne iyi ettimde sordum bu soruyu ya gece gece gülme krizine soktunuz beni:):):D

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kucuklugumde 7-8 yaslarındaydım ablam universiteye yeni baslamıstı iste eve bilgisayar geldıgını gorunce cok mutlu olmustum. Ama o e (internet explorer) simgesine tıklayıp ınternete gırmeye calısıyordum ama giremiyordum . İnternet kafeden usb ye internet explorer kopyalamıstm bizim evde de ınternet olsun dıye.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 4-5 yaşındayım o zamanlar; benden bir yaş büyük bir kız arkadaşım bana ''Kan kardeşi olalım mı '' dedi. Kabul ettim, kapının arkasına götürdü; sonra boynumdan, dudaklarımdan falan öpmeye başladı. Zannediyorum ki kan kardeşi olduk.

Neyse ki öğrenmem geç olmadı, yoksa kan kardeş olmak isteyenlerin boynuna yapışabilirdim :ddd

1|1
    0|1
  • arkadaşın arabası için branda çalmıştık çaldığımız arabanın sahibi dahil bütün mahalle bizi görmüştür sözde sessiz olacaktık brandayı sürüyerek koştu peşinede mahallede ki köpekler takıldı vs vs..

1|0
    0|0
  • arkadaşlar bir kız seninle konuşmak istiyo diye bir kızın yanına gönderdiler bende gittim kızla dırek konuya gırınce sapık durumuna düştüm ama çok güldük arkadaşlarla

1|1
    0|0
  • sanırım 7 ya da 8 yaşındaydım köydeydim yanımda bir arkadaş vardı ve ev yaptırıyorlardı kaba inşaattı ev ve pencere yoktu sadece kabaydı arkadaşım oraya zıplayıp çıkmıştı ve dengede durmuştu aynısını ben denedim ve 2.kattan aşağıya düşmüştüm iyi ayağım birden kırılmıştı :AD:AS:DAS:DASD:

2|0
    0|1
  • küçükken yokuştan aşağı kayarken komşumuzun penceresinden içeri girmiştir nasıl girdim bende bilmiyorum o kadar uğraşsam giremem sanırım komşum kalpten gidiyordu az kalsın

1|0
    0|0
    • Hahah gözümde canlandrda cok komik yaa.d

• evet buraya yazarken o anı hatırladım bende komşumuzun çığlıkları bir anda kulağımda çınladı sanki o.O

• geçen gün... ne güldük o gün ya valla süperdi...

1|0
    0|1
  • Annem fareden cok korkar bende 5 yaslarinda filandim sokaktan buldugum bir fare ölüsünü kuyruğundan tutup eve getirmistim anne bak sana hediye aldim diye annem kendini odaya kitlemisti ve bana baya bir bagirmisti dayanamayip mutfaktaki cope atmistim annem ikinci şoku yazik mutfakta yasamisti tabi olan evin terliklerine olmuştu yine havalardaydi :D

0|0
    0|0
  • Şöyle bir düşündüm de harbiden anlatacak bir şeyim yokmuş

0|1
    0|0
    • Öyle demeyin elbet vardır birseyler amaşu anaklınıza gelmiyodur

• Geçen evde kola içmiştim nasıl geyiriyorum ama :D benim odamla mutfak karşılıklı böyle ordan geyirerek geçiyorum ayağıma bişe battı eğildim üstümden bir şey geçti :D kalktım ayağı arkamı döndüm dönmemle yüzüme terliği yemem bir oldu :D meğersem annem mutfaktan terlik atıyomuş :D annem böyle şeylere kızar :D

0|0
    0|1
  • Bu Gece Saat 2.00 Da canım kokoreç istedi.Taa Çarşıya Kokoreç Satan Yer Aradım Yedim Ve Daha Yeni eve geldim :) Yürüyerek gittim :)

0|0
    0|0
  • Bi öğrenci evine misafirlige gitmiştim yanlış mont almıştım çıkarken

sonra mont hoşuma gitmemişti başka bir misafirlikte onuda değişmiştim

0|0
    0|0
  • Yıl 1999 babama bilgisayar öğretiyorum pencereyi şimdi kapatalım dedim ayaktasın sen kapat dedi..

0|0
    0|0
  • Böyle anlatınca komik olmadı. Sen bi' de arkadaştan dinle.

0|0
    0|0
  • Hayır sizi güldüremem sayın üye hayır

cayırt

0|0
    0|3
  • aklıma gelmedi

0|0
    0|0
  • Çocukluğumda,evde ailecek izlediğimiz Kemal Sunal filmlerinde gerçekten çok komik anlar yaşadık...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...