Sevilmediğinizi anladığınızda ne düşünürdünüz?

Kendinizi dışlanmış hisseder miydiniz? ya da sebebini merak mı ederdiniz ? Neden sevilmediğinizi hiç gidip sordunuz mu?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sebebinin ne olduğunu sorar ya da araştırırım. Eğer makul bir yanıt alamazsam, zerre kadar umursamam..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sevilmiyorsam uzaklaşırım.

gerginliğin lüzumu yok.

cut

1|0
    0|0
  • üzülürüm kızarım ama gidip sormam

1|0
    0|0
  • İlk önce ks'den (varsa) sonra feysten (varsa) sonra da kafamdan silerim

kafadan silme işi zor biraz silemezsem kafama sıkarım

yaptım mı yaptım silah boştu sadece ama fena korktum

yine Hakan Peker modunda aşk sorularındayım hadi hayırlısı dsfsfs

cayırt

2|0
    0|0
  • Sormuşluğum vardır. Ama zorla da sevgi olmaz, güzellik olmaz. Ben çok merak edersem bir kez sorarım net bir cevap alamazsam eyvallah derim çeker giderim. Kimse beni sevmek zorunda değil. Zaten senin değer verdiğin sevdiğin insan da seni sevecek diye bir şey yok. Karşılık beklemeyeceksin bu konuda.

1|0
    0|0
  • bu yaşıma kadar çok karşılaştım .hiç te gidip neden bana davrandın ya da neden bana bole davranıyorsunuz diyede sormadım .çok dışlandım .sevilmedim ,tercih edilmedim .

1|0
    0|0
  • Niye üvey evlat muamelesi gösteriyonuz olm bana :( derdim

1|0
    0|0
  • sevilmediğimi anladığımda basar giderim.Uzatmaya gerek yok.Gerisi yüzsüzlüğe girer.

VIP.

1|0
    0|0
  • Bu yaşıma kadar ailem ve işi düşen kişiler beni sevdi. Bu yaştan sonra kim severse sevsin umrumda değil.

1|0
    0|0
  • amannnnnn koy götüneee

1|0
    0|0
  • Sebebini sormam kendim bulmaya çalısırım suçu da kendimde ararım benim açımdan büyük sıkıntı yanı

1|0
    0|0
  • yooo cevabı genelde kendim bulurum

1|0
    0|0
  • Severse şeyime sevmezse şeyime insanlar kimmiş de onlar için canımı sıkacam : )

1|0
    0|0
  • ben en son mal gibi kalmıştım asdfghjk

1|0
    0|0
  • neden sevilmediğimi biliysam sorun yok biliyomm

1|0
    0|0
  • benim ailem seviyor vazda geçmezler o yüzden gerisinin bir önemi yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben hayatım boyunca hep yalnız kurttum.Hiç bir zaman guruplara dahil olmadığım için benim için pekte bir şey fark etmiyor :).Sormama gerek yok.Biliyorum bir çok kere neden sevilmediğimi .Yakın çevremde ne zaman iyi bir şey yapsam ne zaman başarıya ulaşsam bir kaç kişi hariç hayırlı olsun bile demiyorlar.Ne zaman başarıya ulaşsam çevremdeki insanların kıskanç bakışlarıyla karşılaşıyorum.O nedenle çoğunlukla başarılarım hakkında, maaşım hakkında bilgileri çok az paylaşıyorum.Devamlı yeteneklerimi gizliyorum çünki kıskanılmaktan haz almıyorum.

1|0
    0|0
  • öyle bir ortamda geriliyorum ve hemen uzaklaşıyorum

gidip sormam çünkü karşı taraf ile ilgilendikçe dışlanırsın

1|0
    1|0
  • sormadım hiç sormam

uzaklaşırım hemen

1|0
    0|0
  • sessizce giderim..

1|0
    0|0
  • sevimli birisi değilim kolay kolay sevilmem soguk nevale derler bana asafg

0|2
    0|0
    • nevale ne demek ?

• tek basına yiyecek içeçek anlamında kullanılır. ama soguk nevale kelimesi sıcak içten olmayan insanlar için kullanılır burada nevale değil soguk nevale konumuz oyhh cigerim soldu :)

• Tamam bana ordan bir soğuk nevale ver skdjhlsdh hep içecek gibi düşünmüşümdür..

• Düşündüğüm an giderim ..

1|0
    0|0
  • sevmeyen sevmez zorlamamak lazım benı ılgılendırmezdı sevmıyorsa bende sevmem ınsanına gore muamele

1|0
    0|0
  • Sorarım ona göre kendimi düzeltirim.

1|0
    0|0
    • kendini düzeltmen doğru bir davranış değil. Neden hemen hatalıymışsın gibi düşündün onu da anlamadım

• Yani ona karşı demek istedim tabii haklıysa ilk bunu düşünürüm.

• ezik hissediyorum kendimi ozaman ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...