Çocuk sahibi olmak ve evlat edinmek!

önce uzun bir süre boyunca bundan kaçarsınız.

vaktinin yaklaştığını düşündüğünüzde sürekli erteler, bir süre daha onsuz yaşamak için sürekli bahaneler bulmaya çalışırsınız.

lakin bir gün gelir, oluverir. önce şaşırırsınız, sonra kabullenirsiniz.

sonra bir gün doğar. yaşamak için umutla size sarılmaya çalışan, minicik bir bedeni kucağınıza tutuşturuverirler...

işte o zaman, hayatınızda o güne dek eksikliğini fark edemediğiniz, ama aslında sizi tam anlamıyla siz yapmaktan alıkoyan bir boşluğun kapandığını hissedersiniz.

hayatınızda ilk defa, hayatın anlamına dair bu kadar büyük bir parçanın kopup yüreğinize yapıştığı duygusu benliğinizi sarar.

kendinizi asla buna hazırlayamazsınız. bu sadece yaşayarak öğrenebileceğiniz şeylerdendir.

tıpkı aşk gibi... Bir alternatif daha var ki evlat edinmek o bambaşka bir durum gerçekten yürek ister. çocuk sahibi olmak istemeyenlerde buyursun başkasının çocuğunu sevsin..

Bu konulardaki düşünceleriniz nelerdir?

Şimdiden teşekkürler.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Valla hiç çocuğum olmıyacaksa düşünürüm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla bize yazacak bir şey bırakmamışsın ki Ve sayende bilgilendim Çocuk isteği ağırlaşmaya başlamıştı Demekki oluursa daha çok sevineceğim Tabi bir eşim olursa

1|0
    0|0
  • cocugun olmuyorsa evlat edinmek en iyisi :)

1|0
    0|0
  • bence benden baba olmazz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kalemine kuvvet cok guzel yazip anlatmissin bnde anneligi cok sukur tadanlardanim onyargim cok yuksekti ya doguramazsam ya bakamazsam ya basina bosey gelirse ya kocam benden sogursa bir cok dusunce mahvetti beni ama o bir dogdu hemde supriz gibi hastabeye kontrole gittigim an 7 aylik bebegimin sezeryanla dogmasi gerektigini soyledi doktor yavrum erkenden cikti geldi ama 10 gun kuvezde durdu olsun kavustuk ya yeter o bana :) simdi 4 yasinda haylaz beni son derece baska erkeklerden kiskanip kendince racon kesen musam var iyiki varsin musa seni seviyorum annecik :)

1|0
    0|0
  • Henüz kucağıma almadım bebeklerimi birkaç ay daha var ama daha şimdiden varlıklarını hissetmek, canımı yaksada tekmelerini hissetmek, anne olacağımı bilmek öyle tarif edilir bişey değil.İsteyen herkes bunu yaşayabilir umarım.Doğacakları günü heyecanla bekliyorum.

Evlat edinmek nasıl olurdu bilmiyorum düşünmedim hiç.

1|0
    0|0
  • Asla bilemiceğim bi' duygu ' Annelik '

Kolay zanaat değil zaten beceremezdim ben :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...