Dejavuya inanır mısınız hiç yaşadınız mı?

0bir çok kez bu anı sanki daha önce yaşamıştım dediğimiz durumlar yaşarız sizde de olur mu en son ne zaman neyi tekrar yaşadığınızı hissettiniz?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• çok fazla :D garip oluyorum o an ya:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet bugun yasadım hem de

0|0
    0|0
  • oyle bisey yok arkadaslar insanlar cokca ruya gorurler ve hatirlamazlar bu dejavu denen seyse o ruyalarin bilinc altindan hatirlanmasidir

0|0
    0|0
  • Evt olur

-

0|0
    0|0
  • Arada oluyor öyle

0|0
    0|0
  • çok yaşadım

0|0
    0|0
  • Evet cok yasarim tuhaf bir an

0|0
    0|0
  • Çok yaşadım, garip.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet bazen bana da oluyor en sonuncuyu hatırlamıyorum ama garip bir olay bir de ben pek rüya görmem ama nadiren de olsa hatırlıyorum bir şeyi yaparken daha önceden yapmış gibi hatırladığım zamanlar rüyam da gördüğümü sanıyorum. Sonra kendimi zorladığımda bir şeyler hatırlıyorum. İnanmıyorum desem yalan olur . Bildiğin ne olacağını kestirebiliyorum hemen aklımdan senaryolar uydurmaya başlıyorum deli saçması gibi ama gerçek gibi de anlamak için hala uğraşıyorum. Daha önceden hiç bir şeyi eksik olmadan aynı şeyi yaşamak imkansız bence çok garip bir durum açıkcası ne desem bilemedim.

0|0
    0|0
  • Snapslar arasına dolan sıvı bazen yetersiz kalıyor ve yaşadığın andaki sinyal geç geliyor.beyin geç geldiğini anlayıp geçmiş olarak yoruyor.

yukarıda ki sadece bir olasılık illa öyle olacak diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Ben dejavuya inanmıyorum, o anı gerçekten daha önce yaşadığımı düşünüyorum; ki bu da dejavuya ister istemez inandığımı gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Evet inanıyorum ve çok yaşadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...