Karın kasları hakkında ?

Hayatım boyu spor salonuna gitmiş biri değilim arkadaşlar , o yüzden bazı sorularıma cevap bulamadım. Bu yüzden cevaplarınıza önem veriyorum, dalga geçeni tüm Türkiye öpsün :))

1-Klasik mekik ile sadece göğsün hemen altındaki karnın en üst bölümündeki kasların çalıştığını duydum, bu doğru mu?

2-Herhangi bir protein takviyesi almadan (protein tozu kullanmamayı kastediyorum , beslenmede protein ağırlıklı besleneceğim) kas yoğunluğunu arttırmak için ne kadar süre lazım? Günde toplam 150 mekik çekiyorum 3 set

3-Göbek civarı ve hemen altındaki kasları çalıştırmak için hangi egzersizleri yapmalıyım ?

4-Koşu ve şinav ile bu süreyi ne kadar kısaltırım ?

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

• 2 senedir fitness yapıyorum

1;Mekik ile göğsünün altı karın kasın be adonisler çalışır.

2;Ben günde 500 mekik çekiyorum 1 ayda yararını görürsün 150 yap 2-3 saat sonra tekrar 150 yap ayrıca protein tabikide sana en çok gerekicek şey ancak çalışmana bağlı ne kadarda olucağı

3;Yere yatıp iki ayağını havaya kaldır ve iki elinle parmak ucuna git bu karın kaslarını çalıştırır ve etkilidirde.

4;Koşu çok önemli kondisyonsuz asla vücut ileri gitmez ve şınavıda kendini zorlarayarak çek ağrıyı hisset :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...