Asılı kalma egzersizleri boy uzatır mı

Asılı kalmak boy uzatır mı gelişim tamamlanmadıysa? Lütfen sılı kayardımcınoluuun

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Uzatir ama bunun yerine jimnastik yapabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet Boy genetiktir arkadaşlar ailen kısaysa pek umutlanma. Bebeklik döneminden itibaren ailen titiz daransaydı 2-3 cm etkilerdi etkilemiştir belki, Asılmak sallanmak gübre yemek ilaç kullanmak BASKETBOL oynamak bile etkilemez boyunu 2.08cm biri olarak konuşuyorum:) 18 yaşından sonra boyun uzaması agırlaşır 19un sonu 20 civarı artık hayatın boyunca olucagın yükseklite olursun.

Boyu uzamaya meyilli kişiler küçükken bilinir ve basketbola yönlendirilir. Oynayarak uzayamazsın.net

0|0
    0|0
  • hopla zıpla ip atla

0|0
    0|0
  • Omurganı esnettiği için boyunu uzatır.

0|0
    0|0
  • Asılı kalmaktan ziyade , basket gibi sıçrama haraketleri ufak da olsa boy uzatır.

Asılı kalayım derken kolunu falan çıkarmada.

0|0
    0|0
  • Bence voleybol senin boyunu daha hızlı bir şekilde uzatır çünkü genelde sıçraman lazım ya da yüzmekte uzatabilir :)

0|0
    0|0
  • en etkili yöntemdir.ben askerde barfiks çekmekten ve asılı kalmaktan 21 yaşından sonra bile uzadım.ama yanında bol protein.

0|0
    0|0
  • Esneme hareketleri doğru beslenme yeterli kalsiyumu vs. almak sonuç verebilir yaş olarak geç kalmadıysan genetiğinde belirlenen en yüksek seviyeye gelebilirsin

0|0
    0|0
  • Asılı kalma egzersizi kesinlikle boyunu uzatmaz... Sırt ve kol kaslarının dayanıklı olmasını sağlar sadece.. Basketbol, voleybol, yüzme gibi sporları seçmelisin..

0|0
    0|0
  • Hayır. Boy genetikdir. Öyle asılı kalıp basket oynamak en fazla 2-3 cm uzatır. Eğer ailede uzun birey yoksa uzama ihtimalinde yok.

0|0
    0|0
  • süte aban iyice

0|0
    0|0
  • bence hayir,

0|0
    0|0
  • bende duymustum onu uzatır diyolar hep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3