Bu akşamki Türkiye'nin oynunu nasıl buldunuz. ?

Bu akşamki Türkiye'nin oynunu nasıl buldunuz. ? Sizde Euro 2016 için yeterli bir oyun mu bu ?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha fazlasını göstermemiz gerekir sonuçta ciddi ve büyük rakiplerimiz var bu bir başlangıç basit hatalar olmadığı sürece Türkiye çok iyi işler yapacaktır

0|1
    0|0
  • 2-1 kazandilar doğru duyduysam. Aferin. Gönlüm Isveçten yanaydi sanki. Bilemedim.

0|1
    0|0
  • Kadromuz güzel Ersan dışında beni düşündüren oyuncu yok gibi ..

Kadroyu , oyuncuları tam anlamıyla kullanamıyoruz .. Kesinlikle daha fazla çaba gerekiyor .. Umarım düzelecek .

Milli takıma İmparatorun elinin değdiği nasılda belli en azından eski halinden daha iyi bi' düzeyde .

0|1
    0|0
    • Ersan yerine ömer toprak oynayabilirdi ama semih milli takıma gelince hata üstüne hata yapıyor.

Milli takım hala çok kötü durumda

• Euro2008 yılında ki Türkiye ile kıyaslamak yanlış ki zaten .. Çok ayrı bir takımdık o zamanlar çok farklıydık .. Hiddink ve Avcı takımın içine mıçtılar bildiğin ..

Semih toparlar kısa zamanda ..

• Ozamanlar ruh vardı şimdikilerde o yok malesef. Ozaman çok koşan oynamaya istekli takım vardı şimdi malesef bu yok ama inşallah olur

• sanki eskisine nazaran takım ruhu gelmiş gibiydi fatih hocanin takımın başında olmasının büyük faydası var bu konuda :)

0|1
    0|0
    • Bence yinede yeterli değil bizi hüsrana uğratırlar gibime geliyor :)

• İyiydi iyiiiii

0|1
    0|0
  • Bence süper süper süperdi :))

0|1
    0|0
  • daha iyi olabilirdi kaç tane gol kaçırdık sayamadım

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Fatih Terim umarım boşuna geçen sene hep eleştirdirdiği TFF ile bu sene iş birliği yapmamıştır madem böyle bir U dönüşü yaptı en azından Milli takımı iyi yerlere getirsin özel maçlar çok yanıltıcıdır Hiddink dönemindede hazırlık maçlarında iyidik ama sonrası malum

0|1
    0|0
    • Bence bugünki oyunumuz bile yetersizdi.

Umarım Fatih terim bu işi başarır

• Fatih Terim iyi bir hoca ama futbolun taktik ve sistem yönünden değilde biraz duygusal ve motivasyonla futbolcuları hazırlıyor ama bunlarda takımı bir yere kadar getirebiliyor ondan sonra sistem futbolu lazım oluyor

• Fatih terimin en büyük sorunu sistem. Aslında 2000'li yıllara bakarsan takımı yöneten veya taktik veren Fatih terim değil hagidir. Forvetleri bile haginin isteğine göre değiştirirdi. Fatih terim savaş stratejisi yapıyor ya istiklal ya ölüm diyor resmen ve başarılı oluyor bizim Türklere bunu demen yeterli ama sistematik bir takıma karşı oynayınca herşeyin aslında iyi gitmediği ortaya çıkıyor

• Bu futbolla bir yerlere varamayiz.Sonuç yaniltmasin,kaç tane organize hücum yaptik

0|1
    0|0
    • bende aynı şeyi söylüyordum. hucümde çok etkisisiz Fatih Terimin Galatasarayda oynattığı futbol gibi sadece top bizde.

• Tabi ki yetersiz di bu sadece hazırlık maçıydı ve bizim takım nerdeyse bütün gücüyle oynadı rakip takım çok profesyonel kendilerini zorlamadılar mesela ibrahimoviç sence normalde bu kadar ruhsuzmu oynuyo ya da diğerleri böylemi normalde bizim takım galibiyete aç olduğu için saldırdı yinede çalişarak daha iyi olucaktır bu potansiyelin olduğunu gösteriyolar

0|1
    0|0
    • adamlar kasmadılar zaten

• aynen öyle rakip bide isveç di çok fazla başarısı olmayan bir takım

bizim grupta diğer takımları hatirlamiyorum ama hollanda var nasıl olucak bilmiyorum

• çekler ve kuzey izlanda hollandadan sonraki en büyük rakiplerimiz

• Dünya klasında futbol oynamadığımız sürece işimiz yaş .yetersiz buldum ama galibiyet aldık diyenlere cevabın İsveç in oynadığı bir maçta galibiyet aldık

0|1
    0|0
  • Caner in isabetli ortalari muthisti yine. Genel olarak takimi begendim ama sanki tam oturmamis bazilari.

0|1
    0|0
  • Çok beğenmedim, Türk milli takımı yener yenilir orası ayrı ama çoşkusunu kaybedemez..Durağan bir futbol yakışmıyor milli takıma.

1|1
    0|0
  • isveç iplemedi yoksa fark atarlardı. iboviç sallamadı bile hazırlık maçı diye. tr den bir b*k olmazki takımlarından olsun..

0|1
    0|1
  • Bütün oyuncular elinden geleni yaptı bu akşam. Bunun evveliyatındaki maçlar sıkıcı geçiyodu, ataklarımız rakibi bunalttı iyiydik yani :)

0|1
    0|0
  • idare eder işte

0|1
    0|1
  • imparatore fatih terim :D

1|1
    0|0
  • şu futbolda ne buluyorsunuz arkadaş anlamam

0|1
    0|0
  • maçı izlemedim spor salonunda fitness çalışıyordum o ara umarım iyi oynamışlardır .

0|1
    0|0
  • aslında fena değildi

0|1
    0|0
  • dersimdeki kadar gercekci degildi

0|0
    2|1
Yükleniyor...