Kızın erkeğe sataşması

Merhaba aynı sınıfta bulunduğum bir kız var.Ondan hoşlanıyorum ama belli etmiyorum. Sınıfın elebaşlarından biriyimdir makara konusunda :) fakat onunla yanyanayken espri yapamıyorum ve durmadan bana sataşıyor. Örneğin arkamdan çelme takması, o kadar sesli olmamasına rağmen koyduğum şarjı X şarjını aldı deyip beni ispiyonlaması filan. Dediğim gibi belli etmedim hiç sevdiğimi hatta sınıfta görmezden geliyorum ufakta değiliz ama bana neden sataştığını hala kestiremedim.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Andy'nin nesi varın tüm bölümlerini izledin sanırım :D

0|0
    0|1
  • Bak benden sana abi tavsiyesi,her ne olursa olsun,sabırlı ve sakin ol,o sana ne kadar sataşırsa sataşsın sen ona karşı kibarca ve arkadaşça davran,arkadan çelmede taksa kızma ve kırıcı olma.Eğer ki bu şekilde mutlu oluyorsa,bırak bu mutluluğu onsan esirgeme,sana ilgisi olmasa bile.Ben büyük ihtimal,sana karşı ilgisi olduğunu düşünüyorum,büyük ihtimal diyorum,çünkü olmama ihtimalide var.Bundan 10 yıl önce aynı işyerinde çalıştığımız birisi vardı,benimle uğraşan,bana sataşan ve acaip şakalar yapan birisi vardı.Üstelik bunun yaptığı şeyler,başkalarının dikkatini de çekiyor ve hiç kimse,anlam vermiyor,bazen "kıskanıyormuş" gibi,ne zaman bir bayan arkadaşla sohbet etsem herkesin yanında gelip "o senin sevgilin mi" gibisinden senaryolar yapıyordu.Aslında hoş kızdı ve dengesizin teki olmasaydı belki,onunla çıkabilirdim,ama ona aşık ta değildim ve hoşlantıda yoktu.Biraz fazla aşırıya kaçtığı için,aslında uyarmak istedim,onu düşündüğüm için,yani kendini zor duruma sokmasın,ortada dedikodular dolaşmasın diye,o tarz sorular sormayı bırakmasını söyledim.İşin gerçeği bende o zamanlar,çok ilgi gören birisiydim,ama orada hiç kimseyle çıkmadım.Bir gün,bende senin gibi,onun bana ilgisi olabileceğini düşündüm,tabii teklif etmedim,bir yoklama yapıyım,amacı nedir diye,yani başka bir yöntem deneyerek.Onun yakını olan başka bir kız,bunun davranışlarını biliyordu.Dedim ki "amacı nedir,böyle aşırıya gidip,garip davranışlar sergiliyor" bu kız daha sonra geldi ve aynen şöyle dedi "biz arkadaşız,teklif göndermişsin" aynen şöyle dedim :"Birbirimizi tanıyoruz,teklif etmeyi düşünsem,bunu ısmarlamam,kendim söylerdim".Öylece bıraktım,baktım garip davranıyor,o konuşmayınca bende konuşmadım.Sonra baktım ki, bu sefer peşimden dedi kodu çıkarmaya çalışıyor "bana teklif göndermiş" işin güzel yanı,hiç kimse ona inanmadı.Hiç oralı bile olmadım.Hiç bir zaman,bende ne istediğini ve amacının ne olduğunu,bir türlü anlayamadım.Demek ki,ne istediğini bilmeyen dengesizin tekiymiş.Şimdi uzun uzun anlattım,yaşadığım bir tecrübeyi,sana ilgisi olduğunu düşünüyorum ama,her ihtimali düşünmek gerek,küçük te olsa,olmayabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...