Siz olsanız ne düşünürsünüz? Neler neler gelir aklınıza

doğum günüm vardı ve sevgilim hatırlamadı. Faceden bakar yazardı. Ama tongaya düşürdüm. Ve hatırlamadı. Konşmuyorum diye üstüne haklıymış gibi tavır yaptı ve canım fazlasıyla sıkkın odun olsada bir erkek nice senelere yazamaz mı? Hatırlamıyorsa önemsemiyorsa yazmaz dimi? Bütün erkekler odun ya da salak olmuyor ama o öyle. Beni sevdiğine değer verdiğine inancım kalmadığı gibi başkasına değer verdiğini ve boş laflarından sıkıldım. Siz ne düşünürdünüz? Ne yapacağım ben bu saatten sonra?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim uzun bir iliskim var ve sevgilimi canimdan cok seviyorum desem yalan soylemis olmam yani, ama unutkanimdir maalesef cok ve dogum gunu oldugunu soylediginde cok soguk kutladim icimden neler gecti ama yapamadim bende odunum ya bosver bu kadar takma :)

0|0
    0|0
    • bi nice seneler deseydi lafım yoktu

Erkekler Ne Diyor 4

• En iyisini yapmis sevgilin kadinlara yaranilmaz ozel gunleri hatirlayip kutlarsin sonra fazlasino ister elini ver kolunu kurtaramazsin en guzeli bu sekil deveyi diken insani

0|0
    1|0
  • Ben ilişkimizin hiçbişeyini unutmadim resmen aklima yazdım. Ama doğum gününü unutmasi kötü bir şey değil. Her insan 4 4luk değil insanız sonuçta. Ama tavır koymasi sacma. Bence biraz zaman ver yani iliskiye devam edin zamanla kokusu çıkar

0|0
    0|0
  • seni umursasa ne unuturdu nede dedıgın gıbı tavır yapıp uste cıkmaya calısırdıı seni umursamayanı sende umursama salla gıtsin

0|0
    0|0
  • bas tekmeyi affetme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Umrunda olsaydi hatrlardi alarmini bile kurardı o güne nolur nolmaz insan unutur diye.Odunmu acaba diye.Seninkisi en basindan mi odunmu sonradan mi böyle oldu oba görede dusunmek lazim gerci.Sevgilim doğum tarihimi ezbere bilir ve dogumgunumun ilk dakkalarinda arayip kutladı...

0|0
    0|0
  • başkasına değer verdiğini nereden biliyorsun

0|0
    0|0
    • empati kuralım ilk doğum gününda senn doğum günnmüş kutlu olsun yazıp sonra siklemeyen biri hakkında sen ne düşünürsün ki bu senn sevgilinse?

• aa doğum günümü kutlamadı kesin başkası var diye düşünmem.

desteksiz şüphe paranoya olur.

• ona gelecek olursak doğum günümden 2 gün önce bir kızı eklemiş faceden kısıtlıya geçirmş görmmm için bence bu yeterli okey

• İlişkinizi tam bilmediğim için yorum yapamayacağım ama en azından biraz süründürülmeyi hakediyor gibi

0|0
    0|0
    • önerin varmı

• taktığı yok ki

• O zaman ayrılmalısın canım sevmiyor demek ki seni

Yükleniyor...