Dertsiz baş yoktur sizin başınızın derdi nedir arkadaşlar?

benim başımın derdi kpds kpss of of birde kuaförün içine zıçıp attığı saçım bir türlü uzamıyor uzamıyor yeminle yok başka derdim

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Öyle ufak tefek şeyleri dert edinmiyorum kendime ya..

Gerçi anlık keyifsizliğim olur ama geçer.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yuva kurabileceğim bir ömür geçinebileceğim geçim ehli evlenilebilecek seviye bilinç ve olgunluğa ulaşmış bir bayan arayışı ve emeği içinde çabalama niyetim ve düşüncem akabinde ise sitede faydalı ve içten emek vererek paylaşımda bulunabilmek gururlanmadan.

0|0
    0|0
    • inşallah bulursun Allah gönlüne göre versin

• Cümlemize, bekar evlenip ayrılmış ama çocuğu olsun ama olmasın yaşlı ya da genç olsun yuva kurarlar haklarında hayırlı olacak eşlerle tez zamanda hayat kısa ve yanlızlık Rabbimize mahsus.

Allah razı olsun duanız ve bunu dile getirip mesaj olarakta perçinlediğiniz için hayırlı geceler.

• Kpss ortak derdimiz

0|0
    0|0
  • Benim.derdimde ismi kursam yoksa kpss ye hazirlanip memurmu olsam

0|0
    0|0
  • İnanır mısın hiç derdim yok. Kafam rahat şuan. Tabi bundan önce az çekmedim bende. Saç konusunu dert haline getirilir mi ki hadi kpss anladıkta kökü sende uzar işte. Biz öğrencilik yıllarımızda koltoş keltoş dolaşırdıkta yüzümüzden tebessüm eksik olmazdı gene.

0|0
    0|0
    • yemin ederim o makası onun gözüne sokmadığım için sinirleniyorum saç demek güzellik demektir

• Uzar dert etme kökü sende. En azından sizin saça makineyle girişmiyorlar daha nazik bir alet makasla hallediyorlar işi.

• şampuana içine yaş maya dogra ve her gün yıka sabunla yıka sonra bu karışımla yıka saçın uzar ve dökülmez yaş maya şampuana doğra yarım kilo olanı bir şampuan alıyorsun .yarısını başka pet şişeye dökuyorsun yarısına yaş maya doğruyorsun . diyer yarısına 500 gıram yaş mayayı paylaştır ..eriyecek bu sıvı halını alacak .her gün yıkan başını .sabundan sonra şampuanla karışış yıka sacın güçlenecek

0|0
    0|0
  • bunlardan başka dert mı var resmen kel almışsn ben olsaydım ıntar ederdim :)))

kpss için ALLAH zihin açıklığı versin

0|0
    0|0
  • Kuaföre gitme saçının bakımını kendin yap. "Bakımını". Uzar böylelikle.. 45'ten sonra da kpss'yi boşver artık. Dert edilecek şeyler değil bunlar..

0|0
    0|0
  • derdim çoktur hangine yanayım

0|0
    0|0
  • ne demiş orhan gencebay babamız '' en büyük dert dertlerin bitmesidir '' iyi bak bu cümleye iyi düşünürsen ne dediğini anlarsın.sııkma canını kpss ye saça kuaföre boka püsüre...!

0|0
    0|0
  • bu sıralar çok dert var

0|0
    0|0
  • Hakkımda açılan 14 adet icra davası canımı sıkıyor...

0|1
    0|0
  • hangi birini anlatayım ailevi problemler kişisel problemlerim geleceğe dair sıkıntılarım öff :D

0|0
    0|0
  • karmakarışık duygular şuanki sorunum

0|0
    0|0
  • Dert değil sıkıntı sadece iş

0|0
    0|0
  • Kpss olabilir

cayırt

0|0
    0|0
  • dunya kadar malım var dunyalar kadar sıkıntım var

0|0
    0|0
  • bende kpss aynı dert :D her 100 soruda buraya geliyom :D netten takip et derseleri cok güzel

0|0
    0|0
  • kpds diye bir sınav yok. tarihe karıştı çoktan

0|0
    0|0
  • sanmaki dert bir sende var sendeki dertleri nimet sayanlar var.

Mevlana

1|1
    0|0
    • Allah razı olsun güzel bir cevab beterin beteri var en beteride sen hayattasın ama şuan hayatta olmayan ve ölüm anını yaşayanlar var şeytanın imanı çalma çabası ölüm acısı hayatının gözlerinden geçmesi vb...

• ölümden beteride bulunur...mesela iki dünya arasında kalmak gibi..şükreden olmak gerek her koşulda.

Kızlar Ne Diyor 7

• şu sitede silah zoruyla yorum yaptırılmış gibi .itici itici yorumlar yapan insanlar. artık yaşları kaç bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Allaha şükür, herşeyimiz ile. Güzel tarafı saçların nasil olsa uzayacak.bakımı kolay diye bilirsiniz

.

0|0
    0|0
  • Benimde rutin bir hayattan sıkılma artık yeni şeyler yeni heyecanlar yepyeni bir hayat istiyorum. Daha var da habire düşünüp can sıkmaktan baska bir şeye yaramazlar.

Kpss'yi çok büyütme kazanırsan kazanırsın kazanamazsan olmaz. Zaten hayatının seçimlerinin bir sınava bağlı olmasa baştan saçmalık bu saçmalığı ciddiye almaya bile değmez.

Saç içinse internete yazıyor akmardan bitkisel yağlarla direk uzuyor. Hatta 1 ayda 10 cmlik bir tarif var elimde.

0|0
    0|0
  • Derdim yok Allah'a çok şükür.

1|1
    0|0
  • Vurdumduymaz takılıyorum, küçük şeyleri kafama takmam.

0|0
    2|0
  • Derdim yok.

0|0
    0|0
  • Derdime derman meyler,

Dilim ismin heceler

Seni benden aldılar, hain geceler

Güneşin doğduğu günler,

Yaşamaktan da beter

Sana nasıl kıydılar hain geceler

asdasfdj :D