Mahremiyetiniz sizin için önemlimidir?

Mesela hastanedesiniz ve bedeninizin belli yerlerini açmak zorundasınız doktorun erkek veya bayan olması sizi rahatsız edermi ve bu konuda tutucumusunuz? Geçmiş yıllarda gazetede okumuştum adamın biri karısına erkek doktorun bakmasını istemediği için ve o*hastanede o branşla ilgili kadın doktor olmadığı için kadıncağız hastanede vefat etmiş. Allah korusun kanser riski var diyelimki göğüs tomografisi çektirecek ve doktor erkek rahatsız olurmusunuz veya varikoseliniz var ve doktor kadın.beyler siz rahatsız olurmusunuz? Bugün hastanede olay çıktıda o yüzden soruyorum. Bana göre böyle tutucu olmak ters

Sonuçta orada sağlık söz konusu

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Utanırdım. Ama sorun etmem. Adam sanki çok meraklı benim gögüslerime bakmaya işini yapıyor diye düşünürüm.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gecen ay dikiş atıldı bana işte ee yani mahrem yerimdeydi :((( doktor erkekti ama napim utana sıkıla açtım yanii neyse su an saglıgıma kavustum önemli olan benim için bu allah raz olsun temiz iş çıkarmıs :)

0|0
    0|0
  • Utanırdım ama onlar hipokrat yeminini boşuna etmiyorlar. Muayene ettirme konusunda tereddüt etmezdim.

0|0
    0|0
  • Önemli. Utanırım. Hatta doktor kadın olsun diye dua ederim

0|0
    0|0
  • Yani insan cekinmiyor degil ama doktarlarin isi bu okadar abartmamak gerek

0|0
    0|0
  • Saglıgım söz konusuysa utanmada bı yere kadar

0|0
    0|0
  • Önemli ama Hastanede doktorun eline düşmüşüz

Her ne kadar sıkılsak da

Doktor açısından mahrem diye bir şey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tutucuyumdur tabi.Sağlık söz konusu olabilir ne olacakki,şuan branşlarda hem erkek hem kadın doktorlar mevcut.Yılar öncesinde bende öyle bir olay duymuştum ama hiç gocunmadım yani. O adamda kendi açısından haklı.

0|0
    0|0
  • Tıpta utanma yoktur bende hemoroid için gitmiştim(zorla götürdüler).Domaldım önüne bir iki parmak etti geçmiş olsun dedi verdi elime reçeteyi link

0|0
    0|0
  • tıpta ayıp olmaz bir keresinde benimle aynı yasıt bir bayan doktor benim kasıklarıma bakmıstı

0|0
    0|0
Yükleniyor...