Erkekler sizin görüşünüz nedir ?

Hayatınızda gerçekten sevdiğiniz biri var. Siz onun ilk sevgilisisiniz. Onu ilk open ilk elini tutan vs. Ve çeşitli yakınlaşmalar da yaşadınız. Sevdiğinizle bunları yaşadıktan sonra ona olan sevginiz, saygınız, sadakatiniz artar mı yoksa tam tersine azalır mı ? bir de gerçekten herşeyde onu mu düşünürsünüz ? İhtiyaç meselesi diyip başkasıyla yapmaya kalkıp onu aldatabilir misiniz yoksa kendinizi tutup diğer bütün kadınlar sizin gözünüzde önemini yitirir mi ? Ciddi cevaplar verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
Daha fazla yorum alabilir miyim lütfen...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Acık konusmak gerekirse seviyesini agır baslılıgını korumasını tercih ederim... ama söyledigine gelirsek bunlar özelimizde kaldıgı sürece sevgi saygı sadakat ne bir artış ne de bir azalma olur sonucta bunlar günümüzde + puan kazandırmıyor neredeyse normal karsılanıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• beni tanıyan ne cevap verecegimi bilir :)

0|0
    0|0
  • Kişinin olgunluguna bağlı bence.MEsala 18 yasımda bırıyle senın dedıgını yasasam pek sallamam.Ne de olsa elde ettım bana gelıcek derım fakat 25 den sonra onu bırakırsam namerdım(yınde buyuk konusmayım:D)Tabı bu arada 30 unda olupta hala cocuk gıbı hareket edenlerı de unutmamak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...